برخی تصاویر رندری باکیفیت و همچنین یک فایل ویدیویی توسط خبرگزاری macrumors منتشر شده است که گوشی‌های سه گانه احتمالی و آینده اپل به نام آیفون ۱۲ را در ماکت اولیه به نمایش می‌گذارد. این ماکت‌ها با طراحی ظاهری و همچنین ابعاد دقیق نسخه‌های اصلی ساخته شده‌اند. مدل‌های مشابه در حال حاضر در اختیار سازندگان لوازم جانبی موبایل قرار گرفته است تا بتوانند پیش از معرفی رسمی این گوشی‌های جدید اپل قاب محافظ و سایر اکسسوری‌ها را با دقت کامل طراحی و تولید کنند.

طراحی گوشی جدید اپل آیفون ۱۲ با جزئیات کامل

بر اساس شایعه‌ها، امسال اپل ۴ مدل آیفون به نام‌های آیفون ۱۲ با نمایشگر ۵٫۴ اینچی، آیفون ۱۲ با نمایشگر ۶٫۱ اینچی، آیفون ۱۲ پرو ۶٫۱ اینچی و همچنین آیفون ۱۲ پرو مکس با نمایشگر ۶٫۷ اینچی عرضه می‌کند. طبق معمول دو مدل پرو در این میان سطح بالاترین و گران‌ترین‌ها هستند در حالی که انتظار می‌رود دو نسخه ۵٫۴ و ۶٫۱ اینچی دیگر در مقایسه با آیفون ۱۱ فعلی ارزان‌تر هم باشند.

آیفون-اپل-گوشی-قیمت گوشی-گوشی جدید-علاالدین-پاساژ علاالدین

ما انتظار داریم همه گوشی‌های آیفون ۱۲ امسال با نمای ظاهری و طراحی جدیدی بسیار مشابه با آیفون ۴ یا آیپد پرو و فریم مستطیل شکل توسعه پیدا کنند. گوشی جدید آیفون ۵٫۴ اینچی قرار است کوچک‌ترین گوشی هوشمند اپل از زمان معرفی گوشی iPhone SE باشد.

گوشی جدید آیفون ۱۲ با نمایشگر ۶٫۱ اینچی از آیفون ۱۱ پرو ۵٫۸ اینچی بزرگ‌تر توسعه پیدا می‌کند. نسخه ۶٫۷ اینچی بزرگ‌ترین گوشی آیفون کمپانی اپل تا امروز است و همچنین به شکل چشمگیری از آیفون ۱۱ پرو مکس ۶٫۵ اینچی بزرگ‌تر دیده می‌شود.

آیفون-اپل-گوشی-قیمت گوشی-گوشی جدید-علاالدین-پاساژ علاالدین

انتظار داریم دو مدل گوشی جدید آیفون ۱۲ امسال با دوربین دوگانه طراحی شوند در حالی که نسخه‌های پرو به ماژول دوربین اصلی سه گانه مجهز خواهند شد. همچنین شایعه شده که مدل‌های پرو ممکن است اسکنر LiDAR که در آیپد پرو معرفی شده بود هم داشته باشند.

آیفون ۱۲ بدون شارژر پیش فرض معرفی می‌شود!

تازه‌ترین گزارش درباره پرچمداران آینده کمپانی اپل می‌گوید که گوشی جدید آیفون ۱۲ بدون شارژر پیش فرض درون جعبه روانه بازار خواهد شد. برخی تحلیل گران معتقدند که قطعات سازنده گوشی‌های جدید آیفون ۱۲ گران هستند و همین باعث شده است قیمت تمام شده این محصول برای سازنده بالا باشد. بدین ترتیب غول کوپرتینویی تصمیم گرفته است به منظور پایین نگه داشتن قیمت عرضه، هدفون و شارژر پیش فرض را از بسته اولیه آیفون ۱۲ حذف کند. این تحلیل گران حتی پیش بینی کرده‌اند که اپل از نیمه دوم سال ۲۰۲۰ شارژر پیش فرض را از جعبه گوشی هوشمند iPhone SE هم حذف خواهد کرد. گفته می‌شود که شارژر ۲۰ واتی اپل از سه ماهه سوم سال ۲۰۲۰ میلادی وارد روند تولید انبوه می‌شود. این شارژر همچنین ظاهری مشابه به شارژر ۱۸ واتی همین سازنده دارد. همچنین باید اشاره کنیم که با شروع تولید و عرضه شارژر ۲۰ واتی، روند تولید شارژرهای ۵ واتی و ۱۸ واتی اپل متوقف خواهد شد.