معرفی جدید اپل

اپل فردا آیفون های ۲۰۲۱ را به طور رسمی معرفی می کند اما سازنده قاب Spigen تصمیم گرفت تا به بررسی اجمالی آیفون ۱۳ وانیلی بپردازد. این طراحی همان چیزی است که قبلاً در دو مرحله جداگانه مشاهده کردیم – دوربین های دوگانه ، مورب ، روی جزیره ای مربعی در بالا گوشه سمت چپ.

آیفون ۱۳ جدید مانند iPhone 12 به صفحه ۶٫۱ اینچی می چسبد. همچنین می توانیم ببینیم از شارژ مغناطیسی پشتیبانی می کند ، که تعجب آور نیست. نکته خوب این است که اپل طرحی برای FCC برای شارژر سریعتر MagSafe ، یعنی بیش از ۱۵ وات ، اعمال کرده است.

قاب Spigen

به نظر می‌رسد که فروش قاب Spigen همزمان با عرضه سری آیفون ۱۳ آغاز خواهد شد. همان طور که از تصویر روی جعبه محصول پیداست این قاب از شارژر مگ‌سیف پشتیبانی می‌کند.

قاب Spigen شفاف برای آیفون سری ۱۳ علاوه بر طراحی قاب پشتی، اندازه نمایشگر این گوشی را  تایید می‌کند. روی جعبه‌های موجود در تصویر مشخص است که نوشته شده  آیفون سری ۱۳ پنل ۶.۱ اینچی دارد.

 

قاب Spigen
قاب Spigen

Spigen می‌گوید آیفونی ها با شرایط در تصویر برای مراسم فردا شب آماده می‌شوند.

این رویداد…

این رویداد فردا ، ۱۴ سپتامبر ، ساعت ۱۰ صبح PDT ، یعنی ۵ بعد از ظهر به وقت گرینویچ برگزار می شود. ما قبلاً گزارشی از آنچه انتظار می رود ، یعنی حداقل چهار گوشی (از جمله iPhone در تصویر بالا) ، Watch Series 7 و به احتمال زیاد iOS 15 ، iPadOS 15 ، watchOS 8 و tvOS 15 را منتشر کرده ایم.

از نظر طراحی

سری آیفون ۱۳ از لحاظ طراحی معمولا تفاوت چندان زیادی با نسل قبلی نخواهد داشت ولی همان‌گونه که گفتیم  ممکن است تغییراتی در ماژول دوربین آن اعمال ‌شود. علاوه بر این، امسال شاهد کوچک‌تر شدن اندازه ناچ در بالای صفحه نمایشگر خواهیم بود. این سری آیفون به تراشه ۵ نانومتری A15 بایونیک مجهز می‌شوند تا بیشترین قدرت را به کاربران خود ارائه دهند