تیزر رسمی ۲۷ سپتامبر

اکنون شیائومی چند ساعت تا رویداد رسمی ۲۷ سپتامبر برای اعلام سری جدید گوشی های هوشمند Civi فاصله دارد. ما قبلاً چند رندر و تیزر برای حداقل یکی از گوشی ها از خانواده جدید دیده ایم و مشخصات زیادی نیز شایعه شده است.

اطلاعات جدید

اکنون شیائومی بار دیگر با تیزرهای دیگر به Weibo رفته است ، اطلاعات اضافی ارائه کرده و برخی از چیزهایی را که قبلاً می دانستیم تأیید کرد. بیایید ابتدا از سخت افزار شروع کنیم! چیپست Snapdragon 778G اکنون به طور رسمی تأیید شده است و ظرفیت باتری ۴۵۰۰ میلی آمپر ساعتی نیز معرفی شده است ، پوسترهایی که به نظر می رسد “طولانی ترین عمر باتری را در گوشی های شیائومی امسال ارائه می دهند”.

تیزر

پشتیبانی

در مورد تیزر رسمی دیگر نیز همینطور است ، که به نظر می رسد سه سال به روز رسانی اصلی نرم افزار و سه سال پشتیبانی از Xiaomi Civi را پیشنهاد می کند. با جمع بندی اطلاعات رسمی تأیید شده ، ما قبلاً برخی از ابعاد اولیه را برای اولین Civi می دانستیم. عرض آن ۷۱٫۵ میلی متر ، ضخامت ۶٫۹۸ میلی متر و وزن آن ۱۶۶ گرم است. اکنون می دانیم که ظاهراً قاب میانی و احتمالاً فلزی بسیار نازک ، فقط ۱٫۵ میلی متر و اندازه چانه زیر نمایشگر تنها ۲٫۲۵ میلی متر خواهد بود.

تیزر

آخرین و مهمترین نکته

آخرین و مهمترین نکته این است که شیائومی همچنین اینفوگرافیک نسبتاً طولانی و گسترده ای را به اشتراک گذاشت که توضیح می دهد چگونه فیلترینگ “زیباسازی” چهره آن روی سیوی کار می کند. این اصطلاح واقعاً عدالت را رعایت نمی کند ، زیرا تا آنجا که ما توانستیم بفهمیم ، شیائومی از آموزش ماشینی برای آموزش یک شبکه عصبی پیچیده برای “تصویرسازی مجدد” یا بازسازی ویژگی های صورت در سطح پیکسل استفاده کرده است. هدف این می باشد که به جای تخریب ، بافت واقعی پوست را حفظ کنیم.

تیزر

امکانات دوربین

ظاهراً کل سیستم در واقع بیش از یک قسمت متحرک دارد. مدل اصلی با استفاده از کار روتوش حرفه ای ، که توسط عکاسان روی عکس های ده ها هزار زن از زوایای مختلف انجام شده است ، آموزش دیده است. هدف این است که شبکه عصبی سعی کند فرآیند روتوش واقعی را تقلید کند ، به جای یک رویکرد مرسوم تر “گچ بری” بر روی نواقص جداگانه. در طول آموزش ، اولین شبکه عصبی نیز توسط شبکه دوم تحت کنترل قرار گرفت ، که به طور خاص برای تمایز بین تصاویر اصلی و تصاویر رایانه ای در طول دوره آموزش دیده بود.

تیزر

ویژگی ها

به نظر می رسد که این ویژگی به طور خاص به ویژگی های صورت در زنان اختصاص داده شده است ، و این باعث می شود ما تعجب کنیم که شبکه عصبی در وضعیت فعلی خود چقدر به طور خاص هدف قرار گرفته است. ما فقط باید در نهایت خودمان آزمایش کنیم که چگونه ویژگی های قفقازی یا رنگ های تیره را به خوبی کنترل می کند. با این وجود ، موارد بسیار جالبی است.

تیزر

 

به هر حال ، ما قبلاً می دانیم که Xiaomi Civi دارای یک دوربین سلفی ۳۲ مگاپیکسلی با فوکوس خودکار است. توجه به عکس های سلفی و زیباسازی جای تعجب ندارد.

تیزر