سونی

همانطور که در جریان هستید، سونی در حال آماده شدن برای رونمایی از گوشی جدید Xperia خود در سه‌شنبه فردا ۲۶ اکتبر است. هیچ سرنخی در مورد اسم و مشخصات این گوشی وجود ندارد.

گوشی اکسپریا

اما سونی درباره آن یک تیزر ویدئویی منتشر کرده که چند عکاس حرفه‌ای که دوربین مدل‌های قبلی سونی مانند Xperia 1 III، Xperia 5 II و Xperia Pro را مورد ستایش قرار می‌دهند و سپس جزئیاتی برای مدلی که هنوز رونمایی نشده است را ارائه می‌دهد و یکی از سازندگان محتوا، آن را به‌عنوان «دوربینی» که تلفن هوشمند نیز به همراه توصیف می‌کند. همچنین یکی از عکاسان گفت این گوشی یک دکمه شاتر اختصاصی دارد که به نظر یک تغییر بزرگ به حساب می‌آید.

دوربین سونی

در نهایت ، دوربین این دستگاه دارای بهترین دوربینی است که تا به حال در گوشی‌های هوشمند استفاده شده؛ توسط فیلمساز فیلیپ بلوم در پایان فیلم تیزر معرفی می‌شود. در حالی که ما نه از دستگاه و نه به هیچ یک از مشخصات آن اطلاعی نداریم ، می‌توانیم انتظار یک گوشی عکاسی محور را داشته باشیم که در عکاسی و فیلمبرداری یک سر و گردن بالاتر از رقبای خودش است.

سخت افزار

همچنین در بالای زنجیره غذایی Xperia 1 III قرار دارد که دارای سخت افزارهای قابل توجهی از جمله صفحه نمایش ۴K OLED با وضوح ۱۲۰ هرتز ، Snapdragon 888 کوالکام ، دارای گواهی IP68 و سیستم دوربین سه گانه ۱۲ مگاپیکسلی است که توسط برخی از افراد حرفه ای پشتیبانی می شود. ارتقاء ترفندهای نرم افزاری اکسپریا ۱۰ III یک گوشی میان رده قوی با سخت افزار قدرتمند است که با قیمت های نامناسب خدشه دار شده است ، در حالی که اکسپریا ۵ III پرچمدار یک تلفن هوشمند جمع و جور سونی است ، کانسپتی که زمانی از طریق خانواده Xperia Z Compact فروخته می شد.