کمپانی اوپو ماه گذشته رسما اعلام کرد که در حال توسعه اولین ساعت هوشمند برند خودش است. برایان شن، معاون برند اوپو، حالا همچنین به انتشار تیزر تبلیغاتی این گجت پوشیدنی در پلتفرم اجتماعی weibo اقدام کرده است. این تیزر تبلیغاتی اولین ساعت هوشمند برند اوپو را مجهز به نمایشگری با خمیدگی زیبا در کناره‌ها به نمایش گذاشته است. علاوه بر این، ظاهرا در توسعه این ساعت هوشمند از اپل واچ الهام گرفته شده است زیرا قالب کلی آن بسیار شبیه به اپل واچ با نمایشگر و بدنه مستطیل شکل به نظر می‌رسد. این ساعت هوشمند همچنین با بدنه و بندهای طلایی به تصویر کشیده شده است.

همچنین می‌توان دو دکمه را در کناره بدنه مشاهده کرد که ظاهرا برای راهبری مانند عملکرد دکمه خانه و نمایشگر طراحی شده‌اند. همچنین شایان ذکر است که اگرچه طراحی کلی بدنه از اپل واچ الهام گرفته شده، اوپو از دکمه مشهور crown در مدل خودش استفاده نکرده  است. اگر با دقت بیشتری به این تصویر تبلیغاتی نگاه کنید، متوجه سوراخی میان این دو دکمه می‌شوید. این بریدگی سوراخ مانند ممکن است به میکروفون دستگاه مربوط باشد که در این صورت به معنی امکان پذیرش تماس تلفنی ورودی برای این ساعت هوشمند مدرن است. البته همچنان باید منتظر بمانیم و ببینیم که آیا این گجت پوشیدنی از e-SIM پشتیبانی می‌کند یا خیر.

ساعت هوشمند-گجت-گجت هوشمند-ساعت هوشمند-ساعت اوپو-پاساژ علاالدین

مشخصات فنی و تاریخ عرضه ساعت هوشمند اوپو

متاسفانه در حال حاضر جزئیاتی از سخت افزار داخلی این ساعت هوشمند جدید در دسترس نیست. درباره زمان احتمالی معرفی و عرضه هم پیش بینی می‌شود کمپانی اوپو در خلال بازه سه ماهه اول ۲۰۲۰ حتما از این گجت پوشیدنی رونمایی کند. این برند چینی به زودی از گوشی هوشمند find X2 خود پرده برمی‌دارد. ممکن است که در خلال برگزاری همین رویداد شاهد رونمایی از اولین گوشی هوشمند آن هم باشیم. از طرف دیگر هم برند مذکور ممکن است نمایشگاه MWC 2020 را برای به نمایش درآوردن محصول جدید خود فرصتی مناسب بداند. با توجه به انتشار اولین تیزر تبلیغاتی رسمی از این ساعت هوشمند، انتظار می‌رود که در روزهای آینده شاهد انتشار تیزرهای تبلیغاتی و اطلاعات بیشتری از این محصول باشیم.