اگر به صورت مداوم از توییتر استفاده کرده باشید به احتمال زیاد با مشکل ناپدید شدن توییت ها مواجه شده اید. در طی این مسئله توییت ها در حین خواندن کاربر به صورت ناخواسته و ناگهانی حذف می شدند و توییت های جدیدی برای کاربر نمایش داده می شد. این مسئله کاربران را دچار مشکلات زیادی می کرد. کاربران از ماه سپتامبر با ارسال پیام هایی به توییتر، شکایاتی انجام می دادند و توییتر سرانجام مشکل ناپدید شدن پیام ها بصورت ناگهانی را تایید کرد.

اطلاعیه ی توییتر در پی رفع مشکل ناپدید شدن توییت ها

“بیایید به توییت‌هایی که در هنگام خواندن ناگهان ناپدید می‌شوند و پس از آن تایم‌لاین به صورت خودکار تازه می‌شود اشاره کنیم. ما می‌دانیم که این یک تجربه ناامید کننده است، بنابراین در حال کار روی تغییر آن هستیم. طی دو ماه آینده، ما بروزرسانی‌هایی برای نحوه نمایش توییت‌ها ارائه می‌کنیم که شما می‌توانید انتخاب کنید که چه زمانی توییت‌های جدید در جدول زمانی شما بارگذاری شوند و در نتیجه از ناپدید شدن ناگهانی آن‌ها جلوگیری می‌کند.”

پشتیبانی توییتر (@TwitterSupport)  ۱۵ نوامبر ۲۰۲۱

در حال حاضر، این اصلاح در توییتر برای نرم افزار وب توییتر در دسترس است. همانطور که توییتر اشاره می کند، این اصلاح باعث می شود که تصمیم بگیرید چه زمانی فید خود را تازه کنید. با توجه به توییتر، برای انجام این کار روی نوار شمارنده توییت در بالا کلیک کنید.

علت این مشکل چه بود؟

توییتر همچنین در ادامه توییت خود عنوان کرد که دلیل اصلی این مشکل ارسال پاسخ‌ از طرف افرادی است که توسط شما دنبال می‌شوند. این امر باعث می‌شود که توییت اصلی در تایم لاین شما جابجا شود.

با این وجود انتظار می‌رود این شبکه اجتماعی طی دو ماه آینده مشکل پلتفرم خود را رفع کند، بنابراین تا قبل از اینکه بروزرسانی جدید توییتر منتشر شود، کاربران احتمالا همچنان با این مشکل روبرو خواهند شد.

 

 

منبع مطلب