یک نماد جستجوی جدید توسط XDA در نسخه iOS اپلیکیشن توییتر کشف شده است. با ضربه زدن روی نماد ذره بین در گوشه سمت راست بالای صفحه توییتر، توییت‌های ارسال شده توسط این شخص یا حساب کاربری را جستجو می‌کند. همچنین می‌توان از آن برای مرور توییت‌های خود استفاده کرد.

استفاده از ویژگی جدید بسیار سریع عمل می‌کند. روی ذره بین ضربه بزنید تا نوار جستجو نمایان شود و به سادگی شرایط جستجو را تایپ کنید.  به عنوان مثال توییتی را که سایت PhoneArena در اواخر جمعه شب منتشر کرده بود که مربوط به داستانی در مورد یک دختر ۱۶ ساله که از حرکت دست که از تماشای TikTok یاد گرفته بود استفاده کرد. این حرکات، به شخص داخل اتومبیلی پشتی هشدار داد که دختر در آن ماشین گیر افتاده و زندانی است؛ به لطف حرکت دست، پلیس هوشیار شد و از ایست ترافیک برای دستگیری راننده ۶۱ ساله استفاده کرد.

این ویژگی جدید در واقع میانبری برای قابلیتی است مخصوص کاربران توییتر که اپلیکیشن را در سیستم عامل iOS اجرا می‌کنند. با ضربه زدن روی نماد جستجو در پایین صفحه و تایپ From:Username Term (که در مثال بالا PhoneArena TikTok است)، نتایجی را دریافت خواهید کرد که انگار از یک ابزار جدید استفاده کرده اید.