مقدمه

سازندگان گوشی‌های موبایل هر از چند گاهی دستی به سر و روی پوسته‌ی رابط کاربری گوشی‌های خود می‌کشند و با بروزرسانی و ارائه قابلیت‌ها و تغییراتی آن را بهینه‌تر و جذاب‌تر می‌کنند. چندیست که اخبار حول محور رابط کاربری جدید سامسونگ می‌چرخد. رابط کاربری one ui 4 مبتنی بر اندروید ۱۲ است و قرارست سامسونگ آن را با گوشی گلکسی-S21 عرضه کند. برخی از قابلیت‌های اضافه شده بخشی از One UI 4 سامسونگ است و بخشی هم به خود بروزرسانی سیستم عامل مربوط می‌شود. در این مقاله از مجله فروشگاه اینترنتی ۱۹کالا قصد داریم ببینیم ویژگی های one ui 4 چیست و چه قابلیت‌هایی دارد، با ما تا انتهای مقاله همراه باشید.

سامسونگ هفته گذشته چهارمین نسخه بتای One UI 4 خود را برای سری گلکسی S21 منتشر کرد

و امروز یکی از نمایندگان شرکت اعلام کرد که این نسخه، نهایی است. سخت‌افزار بعدی پرچم‌دار ۲۰۲۱، به‌روزرسانی پایدار خواهد بود، اما هنوز هیچ ETA نداریم.

مدیر انجمن در عملیات بتا گفت: هر گونه مشکل در بتای چهارم با بسته جدید، که سیستم عامل رسمی باشد، برطرف خواهد شد. بنابراین، در صورت عدم کشف هر گونه مشکل مهم در لحظه آخر، دفعه بعد که اعلان به‌روزرسانی می‌رسد، باید مخصوص نسخه پایدار One UI 4 مبتنی بر اندروید ۱۲ باشد.

سامسونگ

گوشی‌های هوشمند گلکسی اس ۲۱ اولین گوشی‌هایی هستند که رابط کاربری پایدار One UI 4 را دریافت می‌کنند، در حالی که گلکسی S20، Z Fold3، Z Flip3 و Note20 در ردیف بعدی دریافت کننده این بسته قرار دارند. ما انتظار داریم که Galaxy S21 FE که برای تولید در اوایل سال ۲۰۲۲ برنامه ریزی شده است، اولین گوشی هوشمندی باشد که از رابط کاربری مبتنی بر اندروید ۱۲ استفاده می‌کند و همراه با آن جعبه گشایی می‌شود.

رابط کاربری one ui 4 چیست ؟

سامسونگ اخیراً در مورد انتشار نسخه بتا One UI 4 برای گوشی‌های هوشمند سامسونگ سری گلکسی اس-۲۱ خبر داد. رابط کاربری one ui 4 قابلیت‌های جدید و بهبود یافته، سفارشی سازی و حفظ حریم خصوصی را ارائه می‌دهد که به کاربران امکان کنترل بسیاری از جنبه‌های گوشی خود را می‌دهد. از آنجایی که سامسونگ تشخیص داده کاربران می‌خواهند نیازها و ترجیحات منحصر به فرد خود را برآورده کنند سعی کرده در رابط کاربری one ui 4 ابزارها و نوآوری‌های مورد نیاز برای ایجاد یک تجربه کاربری بهتر، مطمئن‌تر و پیشرفته‌تر را جمع آوری کند.