تنها چند ماه تا رونماییاز گوشی سامسونگ خانواده گلکسی نوت ۲۰ باقی مانده است. سامسونگ سال‌ها است که پرچمداران گلکسی نوت خود را در ماه اوت معرفی می‌کند و انتظار می‌رود که امسال هم این روند ادامه داشته باشد. البته ممکن است این روزها همه چیز تحت تاثیر پاندمی کرونا قرار بگیرد اما فعلا همچنان منتظریم تا در ماه اوت و طبق برنامه گوشی جدید سامسونگ رونمایی بشود. به نظر می‌رسد که برخی فروشندگان در Alibaba از حالا موجودی مناسبی از قاب محافظ مناسب برای گوشی سامسونگ گلکسی نوت ۲۰ پلاس را برای فروش آماده داشته باشند. علاوه بر این قاب‌های محافظ، تصاویری از رندرهای منتسب به گوشی سامسونگ گلکسی نوت ۲۰ پلاس هم در دسترس قرار دارد. البته قابل ذکر است که این رندرها مبتنی بر طراحی‌های ناتمام به تصویر کشیده شده است. ظاهرا نمای پنل روبرو محصول تخیل طراح بوده در حالی که پنل پشتی گوشی سامسونگ نوت ۲۰ پلاس با دقت بیشتری طراحی شده است.

با دقت به این تصاویر به خوبی می‌توان متوجه شد که گوشی سامسونگ گلکسی نوت ۲۰ پلاس از نمایشگر آبشاری بهره می‌برد. لبه‌های کناری قاب‌های محافظ تنها تا حدودی کشیده طراحی شده و باقی آن برای نمایشگر باقی مانده است. لبه‌های مشخصی هم برای بالا و پایین بدنه تعبیه شده است تا به حفظ گوشی درون قاب بیشتر کمک کند. این گوشی اصلا گوشی مفهومی با طراحی عجیب و غریب نیست و همچنان فضایی برای حاشیه کناری نمایشگر آن دیده می‌شود. احتمالا آنچه شاهدش هستیم، چشم انداز کمپانی سامسونگ برای نمایشگرهای آبشاری در سال ۲۰۲۰ است.

گوشی سامسونگ گلکسی نوت ۲۰ با نمایشگر تخت

درباره گوشی سامسونگ گلکسی نوت ۲۰ می‌توان یک تفاوت بزرگ هم مشاهده کرد. در حالی که انتظار می‌رود گوشی جدید گلکسی نوت ۲۰ پلاس با نمایشگر آبشاری توسعه پیدا کند، احتمالا نسخه استاندارد تحت عنوان گلکسی نوت ۲۰ به نمایشگر مسطح مجهز می‌شود. این احتمال همچنین با آنچه در رندرها دیده‌ایم هم راستا است. در لبه پایین قاب‌های محافظ پیش رو سه بریدگی بزرگ دیده می‌شود. این بریدگی‌ها ظاهرا به پورت ارتباطی USB-C، بریدگی بلندگو و قلم استایلوس دستگاه تعلق دارد.

در آخرین جزئیات مشاهده شده در این گزارش، باید به بریدگی مستطیل شکی اشاره کنیم که در پنل پشتی قرار دارد و انتظار می‌رود به دوربین اصلی تعلق داشته باشد. بر اساس گزارش‌های قبلی گوشی سامسونگ گلکسی نوت ۲۰ پلاس از لنز پریسکوپ بهره می‌برد.