تنظیم‌کننده گیتار قابلیت جدید گوگل است

تنظیم‌کننده گیتار قابلیتی است که اخیرا به گوگل اضافه شده است. جستجوی Google در حال حاضر دارای یک تنظیم‌کننده داخلی مفید است که به شما امکان می‌دهد از میکروفون تلفن یا رایانه خود برای تنظیم گیتار استفاده کنید. برای دسترسی به ویژگی که این هفته اضافه شد،کافی است شما عبارت “Google tuner” را جستجو کنید. رابط کاربری مشابه ده‌ها برنامه تنظیم گیتار است که در دسترس هستند. شما یک تار روی گیتار می زنید، و گوگل نت مورد نظر شما را تشخیص می‌دهد و  اگر گیتار شما کوک نباشید گوگل به شما اطلاع می‌دهد تا بتوانید آن را تنظیم کنید.

 

به نظر می‌رسد مانند سایر برنامه‌های تنظیم گیتار، تأثیر تیونر گوگل به سخت‌افزار مورداستفاده شما بستگی دارد. iPhone 12 Pro من (از طریق Safari) یا دسکتاپ Windows با میکروفون USB Blue Snowball (از طریق Edge) مشکلی در شنیدن و کمک به تنظیم گیتار برقی بدون تقویت  صدا نداشت، اما دستگاه Android مقرون‌به‌صرفه‌ای که در حال حاضر در حال بررسی آن هستم (با Chrome) نمی‌توانند اصلا آن را بردار مسافت تشخیص دهد. ممکن است دستگاه شما علارغم اندروید بودن توانایی اتسفاده از این قابلیت گوگل را داشته باشد. می‌توانید آن را امتحان کنید تا ببینید این برنامه جدید گوگل تا چه حد برای شما جواب می‌دهد.

مانند بسیاری از برنامه‌های دیگر تنظیم‌کننده گیتار، من فکر نمی کنم ویژگی جستجوی Google بازار را برای تیونرهای سخت افزاری اختصاصی مانند Korg یا Boss از بین ببرد. این به کیفیت میکروفون دستگاه شما بستگی دارد و راهی وجود ندارد که بتوانید به راحتی گیتار برقی را وصل کنید تا نگران نویز پس زمینه نباشید. اما اگر نیاز به تنظیم کمی دارید، جستجوی Google اکنون شما را تحت پوشش قرار داده است.

منبع مطلب:

https://www.theverge.com/2021/10/8/22716012/google-search-built-in-guitar-tuner