آنر در تازه‌ترین اقدام خود یک ویدیوی کوتاه تبلیغاتی را از پرچمدار جدید مجیک ۳ خود منتشر کرد. این ویدیوی کوتاه مشخصا به نمایشگر، طراحی ظاهری و سیستم خنک کننده گوشی مذکور اشاره می‌کند. در این ویدیو به خوبی می‌توان مشاهده کرد که گوشی جدید آنر به نمایشگر آبشاری مجهز شده است و ناچ کشیده مخصوص دوربین سلفی دوگانه در این پنل دارد. علاوه بر این عملکرد سیستم خنک کننده این گوشی هوشمند در انیمیشن به تصویر کشیده شده است. گوشی جدید آنر مجیک ۳ همچنین از تراشه کوالکام اسنپدراگون ۸۸۸ قدرت می‌گیرد.

در همین راستا گزارشی منتشر شده است که نتایج بنچمارک همین گوشی جدید را نشان می‌دهد. گوشی جدید مجیک ۳ توانسته است در آزمون تک هسته‌ای و چند هسته‌ای به ترتیب امتیازهای ۳۵۵۶ و ۱۰۲۵۷ را کسب کند. مجیک ۳ از ۸ گیگابایت رم و رابط کاربری اندروید ۱۱ بهره می‌گیرد.

روز گذشته هم گزارش کردیم که مدیرعامل آنر در حالی با یک خبرگزاری مصاحبه کرده که گوشی جدید مجیک ۳ را در دست داشته است. دوربین این گوشی جدید به ۵ لنز مجزا مجهز شده است که سه حسگر آن ۶۴ مگا پیکسلی هستند و دو لنز ۵۰ مگا پیکسلی و ToF هم آن‌ها را همراهی می‌کنند. این گوشی جدید ۲۱ مرداد رسما رونمایی خواهد شد.