شیائومی امروز رسما تایید کرد که در تاریخ ۱۰ اوت (۱۹ مرداد) از گوشی جدید و پرچمدار خود به نام Mi MIX 4 رونمایی می‌کند. این غول تکنولوژی چینی با انتشار تیزری تبلیغاتی روی پلتفرم Weibo تاریخ مذکور را مورد تایید قرار داد.

شیائومی-گوشی-گوشی جدید_قیمت گوشی-علاالدین-پاساژ علاالدین
شیائومی-گوشی-گوشی جدید_قیمت گوشی-علاالدین-پاساژ علاالدین

متاسفانه تصویر این گوشی جدید در تیزر تبلیغاتی دیده نمی‌شود. پیش از این رگولاتوری چینی TENAA برای گوشی جدید Mi MIX 4 با شناسه ۲۱۰۶۱۱۸C مجوز صادر کرده بود که از ۸ / ۱۲ گیگابایت رم و ۲۵۶ گیگابایت حافظه داخلی خبر می‌داد. از طرفی هم افشاگر Digital Chat Station یک ویدیوی کوتاه و زنده منتشر کرده است که پنل جلوی گوشی شیائومی Mi MIX 4 را نمایش می‌دهد. نمایشگر به طور کامل روشن می‌شود و خبری از ناچ و بریدگی مخصوص برای دوربین سلفی نیست. در انتهای ویدیو اما نمایشگر خاموش می‌شود و می‌توانیم ناچ مخصوص دوربین سلفی را سرانجام مشاهده کنیم.

سخنگوی شیائومی هفته گذشته تایید کرد که گوشی جدید Mi MIX 4 با رابط کاربری MIUI 12.5 به طور پیش فرض معرفی می‌شود. این گوشی شیائومی همچنین از تراشه کوالکام اسنپدراگون ۸۸۸ قدرت می‌گیرد و از توان شارژ پرسرعت ۱۲۰ واتی پشتیبانی می‌کند. بار دیگر به این نکته باید اشاره کنیم که دوربین سلفی زیر نمایشگر گوشی جدید Mi MIX 4 تعبیه شده است. در پنل پشتی گوشی هوشمند مذکور ماژول دوربین چهارگانه تعبیه می‌شود و برخی شایعه‌ها هم ادعا می‌کنند که سازنده نمایشگر ثانویه‌ای کنار این ماژول قرار می‌دهد. تا چند روز آینده شاهد معرفی رسمی خواهیم بود و اطلاعات کامل این گوشی جدید در دسترس عموم قرار خواهد گرفت.