روز گذشته برخی تصاویر رندری منتسب به یک گوشی مفهومی برند شیائومی تحت عنوان Mi MIX 2020 در فضای وب منتشر شد. این گوشی از طراحی عجیب و غریبی در پنل جلو بهره می‌برد که از راهکار تعجب برانگیزی برای طراحی دوربین سلفی و جلوگیری از توسعه ناچ و هرگونه بریدگی مشابه خبر می‌دهد. گوشی جدید شیائومی Mi MIX 2020 به جای دوربین سلفی زیر نمایشگر یا حتی راهکار دوربین پاپ آپ، حاشیه ضخیمی در کناره سمت راست نمایشگر دارد که شامل حسگرهای دوربین و برخی دکمه‌های سخت افزاری می‌شود. در حالی که اغلب کمپانی‌های سازنده به دنبال توسعه گوشی جدید با نسبت تصویر به بدنه بالاتر هستند، ظاهرا کمپانی شیائومی تصمیم گرفته است لبه‌ها را در دستگاه هوشمند پیش رو گسترش دهد.

این تصاویر رندری منتسب به گوشی مفهومی Mi MIX 2020 ابتدا در وب‌سایت slashLeaks افشا شدند و به نظر می‌رسد که کاربران و علاقه‌مندان این برند اقدام به طراحی و انتشارش کرده باشند. حتی ممکن است این طراحی نوعی طراحی اولیه و مفهومی درون کمپانی شیائومی بوده باشد که به طور سهوی افشا شده است.

علاوه بر این حاشیه ضخیم و عجیب در پنل جلو که میزبان دوربین سلفی و برخی دکمه‌های سخت افزاری دیگر شده است، در پنل پشتی گوشی مفهومی شیائومی Mi MIX 2020 شاهد تعبیه ماژول دوربین اصلی با نمای افقی و در میانه عرض این پنل هستیم.

پیش از این در برخی شایعه‌های منتسب به گوشی جدید Mi MIX که البته در این مورد گوشی هوشمند Mi MIX 4 بود، گوشی هوشمند را با نمایشگر خمیده در کناره‌ها و گسترده تا پنل پشتی به نمایش می‌گذاشت که همچنین دوربین سلفی زیر نمایشگر داشت و همچنان بسیاری از کاربران از شیائومی انتظار دارند که پرچمدار آینده این خانواده سطح بالا چنین طراحی داشته باشد. همان طور که احتمالا می‌دانید، کمپانی شیائومی معمولا از جدیدترین نوآوری‌ها و تکنولوژی‌ها در توسعه پرچمداران جدید خانواده Mi MIX خودش استفاده می‌کند.