هوآوی سال گذشته در تاریخ ۱۶ اکتبر از ساعت هوشمند Huawei Watch GT و همچنین سری پرچمداران Mate 20 خود در خلال برگزاری یک رویداد واحد رونمایی کرد. این ساعت هوشمند هم مانند پرچمداران همراه مذکور توانست در بازار به فروش مطلوبی دست پیدا کند. هوآوی در ماه ژوئن امسال اعلام کرد که توانسته است تعداد بیش از ۲ میلیون دستگاه از ساعت هوشمند Watch GT را در سرتاسر دنیا به فروش برساند. با توجه به گزارش‌های اخیر، سری پرچمداران تازه هوآوی به نام Mate 30 قرار است در تاریخ ۱۹ سپتامبر (۲۸ شهریور) رسما رونمایی شوند. علاوه بر این، ظاهرا هواوی قصد دارد در همان رویداد همچنین از نسل جدید ساعت‌ هوشمند مذکور تحت عنوان Huawei Watch GT 2 هم پرده بردارد. روز گذشته برخی تصاویر رندر با کیفیت اچ دی منتسب به ساعت هوشمند مذکور در فضای وب منتشر شد و برخی جزئیات طراحی آن را مانند طراحی ظاهری بند به نمایش گذاشت.

گوشی-قیمت گوشی-گجت-قیمت گجت-علاالدین-پاساژ-علاالدین

با توجه به این تصاویر رندر متعدد، ساعت هوشمند Watch GT 2 هم مانند نسل قبل با بدنه اصلی دایره‌ای توسعه پیدا می‌کند. روکش شیشه ۳D روی آن را پوشانده است اما صفحه ساعت از نسل قبلی نازک‌تر به نظر می‌رسد. علاوه بر این، ساعت هوشمند جدید هوآوی همچنین به GPS و حسگرهای اپتیکال پایش نرخ ضربان قلب مجهز شده است. این گجت هوشمند احتمالا از برقراری تماس و پخش موسیقی بلوتوثی پشتیبانی نمی‌کند. از طرفی انواع متفاوتی از بندهای مخصوص Huawei Watch GT 2 از جنس پلاستیک، چرم و فلز در این تصاویر به نمایش گذاشته شده است. علاوه بر این، سبک این بندها هم متفاوت است و بدین ترتیب حق انتخاب بیشتری را برای کاربران فراهم می‌کند.

گوشی-قیمت گوشی-گجت-قیمت گجت-علاالدین-پاساژ-علاالدین

ساعت هوشمند جدید هوآوی از تکنولوژی نوین بررسی و پایش ضربان قلب Truseen پشتیبانی می‌کند. این تکنولوژی شامل پایش و بررسی ی از لرزش‌های دهلیزی هم می‌شود. هوآوی قبلا با انتشار ویدیویی تبلیغاتی از Watch GT 2 برخی مشخصات آن را مانند عملکرد ضدآب و مقاومت بدنه به نمایش گذاشته بود.

گوشی-قیمت گوشی-گجت-قیمت گجت-علاالدین-پاساژ-علاالدین

این ساعت هوشمند جدید هوآوی قرار است از پردازنده سازنده به نام Kirin A1 قدرت بگیرد. این گجت هوشمند همچنین از بلوتوث ۵٫۱ پشتیبانی می‌کند که باید آن را از نقاط عطف دستگاه Huawei Watch GT 2 در عملکرد ارتباطی کارآمد و پایدار و همچنین توانمندی پردازش صوتی آن بدانیم.