دو برند هوآوی و آنر قرار است تلویزیون‌های انقلابی و نوین خود را به نام‌های Huawei Smart Screen و Honor Smart Screen عرضه کنند؛ اما از آنجا که آنر محصول خود را معرفی کرده است، احتمالا به زودی شاهد رونمایی هوآوی هم از تلویزیون هوشمند جدیدش خواهیم بود. هوآوی همچنین روز گذشته بیانیه‌ای در این باره منتشر کرد و در تأیید این موضوع گفت که به زودی تلویزیون هوشمند جدیدش را روانه بازار خواهد کرد.

با توجه به پوستری که در این باره منتشر شده است، تلویزیون هوشمند Huawei Smart Screen به دوربین پاپ آپ مجهز می‌شود. هوآوی از این دوربین نوین تحت عنوان AI Eyes نام برده است. همچنین می‌توانیم مشاهده کنیم که این محصولات هوآوی با سری جدید black technology همراه هستند. این امکان باعث می‌شود که تلویزیون‌های جدید Smart Screen بتوانند بر اساس هوش مصنوعی gameplay بیشتری داشته باشند.

گجت-گجت جدید-گوشی-علاالدین-پاساژ علاالدین

با توجه به بیانیه اخیر هوآوی، تلویزیون Smart Screen این سازنده مرکز تعاملی هوشمند این خانواده خواهد بود. این محصول همچنین مرکز تجربه چند نمایشگری، مرکز کنترل اینترنت اشیا و مرکز سرگرمی‌های صوتی و تصویری هم خواهد بود. استراتژی هوشمند هوآوی شامل ساختار سه لایه‌ای ۱+۸+N می‌شود که ۴ سناریوی خانه، محل کار، خودرو و ورزش‌ها را پوشش می‌دهد. این استراتژی همچنین از گوشی‌های هوشمند بهره می‌گیرد تا ۸ نوع دستگاه کمکی دیگر مانند تبلت، کامپیوتر رومیزی، بلندگو و هدفون را هم به کار گیرد. به نظر می‌رسد که تلویزیون هوشمند جدید هوآوی یک ابزار هوشمند چند محیطی باشد.

تلویزیون Smart Screen یکی از مهم‌ترین اجزای هوآوی در استراتژی هوشمندش است. به همین خاطر هم منطقی به نظر می‌رسد که در زمان معرفی آن شاهد برخی امکانات نرم افزاری و سخت افزاری جالب توجه درونش باشیم. برای مثال تصور می‌کنیم که تلویزیون جدید هوآوی از پردازنده داخلی ساخت سازنده قدرت بگیرد و از موتور HiAi، امکان صوتی Huawei Sount Smart، موتور کیفیت تصویری هوش مصنوعی و خدمات ابری بهره ببرد.

تلویزیون هوشمند Huawei Smart Screen احتمالا در رویداد تازه سازنده که ۱۹ شهریور (۲۸ شهریور) در مونیخ برگزار می‌شود، معرفی خواهد شد. هوآوی قرار است در این رویداد از پرچمداران جدید Mate 30 خود به عنوان اصلی‌ترین محصولات رونمایی کند.