ال‌ جی ماه گذشته در نمایشگاه CES 2021 تلویزیون‌های جدیدش را معرفی کرد. و اکنون شروع به عرضه کردن آن ها کرده است. نسل جدید تلویزیون‌های ال‌جی شامل تلویزیون‌های QNED در مدل‌هایی با وضوح تصویر ۴K و ۸K ساخته شده‌اند. در تولید این تلویزیون‌ها، دو تکنولوژی Quantum Dot و Mini LED با‌هم ترکیب شده‌اند. البته ال‌جی نسل جدیدی از تلویزیون‌های OLED پرچم‌دارش را نیز راهی بازار کرده است.

نسل جدید تلویزیون‌های OLED ال‌جی شامل سری G1 می‌شود. این تلویزیون‌ها روشنایی بهتری دارند. همچنین، تلویزیون‌های سری C1 این شرکت در اندازه‌های ۴۸ تا ۸۳ اینچ ساخته شده‌اند. تلویزیون‌های رده‌پایین OLED ال‌جی یعنی B1 و A1 نیز می‌توانند گزینه مناسبی برای خرید باشند.

البته هنوز اطلاعات زیادی درباره مدل‌های مقرون به صرفه تلویزیون‌های OLED ال‌جی منتشر نشده است؛ اما می‌دانیم این محصولات دارای HDMI 2.1 نیستند؛ اما از eARC و ALLM پشتیبانی می‌کند.

اولین تلویزیون‌های سال ۲۰۲۱ ا‌لجی در سه‌ماه اول سال ۲۰۲۱ به بازار راه یافتند؛ اما انتظار می‌رود این شرکت مدل‌های جدید دیگری هم معرفی کند. طبق گزارش‌ها، تلویزیون‌های سری C1 و G1 ماه آوریل و تلویزیون‌های A1 هم اندکی بعد راهی بازار می‌شوند. قیمت مدل ۵۵ اینچی تلویزیون‌های C1 و G1 به‌ ترتیب ۲۰۰۰ و ۲۴۰۰ یورو می‌باشد.