سامسونگ در چند ماه اخیر به دلیل بیماری همه گیر کووید ۱۹ با مشکلاتی مواجه شده است. برخی از مراسم‌های خود را لغو کرده و برخی را به تعویق انداخته است. در بسیاری از زمینه‌ها نیز با کاهش سود مواجه شده است و بسیاری مشکلات دیگر که همه کمپانی‌ها با آن مواجه شده‌اند. به تازگی نیز در یکی از مراکز تحقیق و توسعه این غول بزرگ کره‌ای، به دلیل تشخیص یک مورد مثبت کووید ۱۹، مشکلاتی ایجاد شده که منجر به تعطیلی موقت این مرکز شده است. سامسونگ اعلام کرده که کلیه ۱۲۰۰ کارمند این مرکز از راه دور به انجام کارهای خود بپردازند.

منشا این ویروس در این مرکز یک زن حدود ۵۰ ساله بوده است که کارمند شرکت خدماتی است و به محض مطلع شدن از مثبت بودن آزمایش کووید ۱۹ خود، مورد را به سامسونگ گزارش کرده است و سامسونگ پیش از هر چیزی دو طبقه‌ای که این خانم در آن مشغول به کار بوده است را موقتا تعطیل کرده است. طبق چیزی که اعلام شده است این دو طبقه تا فردا تعطیل خواهد بود تا تست‌های مربوطه انجام شود و از سلامت کلیه کارکنان اطمینان حاصل شود.

 

سامسونگ-گوشی-قیمت گوشی-گوشی جدید-علاالدین-پاساژ علاالدین

 

کره جنوبی در زمینه کنترل ویروس به خوبی عمل کرده است و توانسته به خوبی با این مشکل مواجه شود. عملکرد سریع و انجام تست‌های متعدد از دلایل این عملکرد عالی محسوب می‌شود.