کمپانی سامسونگ سرانجام رویداد آنپکد خود را برگزار کرد و در خلال آن از چندین محصول هوشمند ازجمله گوشی جدید Galaxy Note 20 پرده برداشت. این غول تکنولوژی همچنین در انتهای رویداد خود تأیید کرد که گوشی‌های پرچمدارش از Galaxy S10 و نسل‌های بعد از آن قادر به دریافت سه نسل عمده به روزرسانی‌های نرم‌افزاری سیستم عامل خواهند بود.

این سری شامل Galaxy S10 و Galaxy Note 10 و همچنین Galaxy S20 و خانواده تازه معرفی شده Galaxy Note 20 می‌شود. همچنین ما پیش بینی می‌کنیم که گوشی‌های سطح بالای منعطف سامسونگ هم از این سه به‌روزرسانی پشتیبانی کنند. کمپانی سامسونگ به طور مشخص فهرست این گوشی‌های هوشمند خود را اعلام یا منتشر نکرد و به همین خاطر ممکن است که تبلت جدید Galaxy Tab S7 و Tab S7 Plus هم در این فهرست قرار داشته باشند. امیدواریم سامسونگ به زودی در این‌باره شفاف سازی کند.

در حال حاضر می‌دانیم که گوشی سامسونگ Galaxy Note 20 قادر به دریافت اندروید ۱۱، اندروید ۱۲ و همچنین اندروید ۱۳ خواهد بود. برخی کاربران برداشت متفاوتی از بیان سامسونگ داشته‌اند و می‌گویند منظور “پشتیبانی نرم افزاری به مدت سه سال” است؛ در حالی که سامسونگ اصلا چنین عبارتی را در بیانیه خود به کار نبرده است. همچنین از آنجا که دیگر به رونمایی از اندروید ۱۱ توسط گوگل بسیار نزدیک شده‌ایم، بدین ترتیب پشتیبانی به دو سال کاهش پیدا می‌کند.