یکی از افشاگران معتبر دنیای وب با نام کاربری Ice Universe که معمولا اطلاعات معتبری از صنعت تکنولوژی منتشر می‌کند، تصویری از محافظ صفحه گوشی سامسونگ گلکسی نوت ۲۰ اولترا را به انتشار رسانده است. این تصویر به خوبی نشان می‌دهد که حاشیه‌ها در هر چهار طرف پنل نمایش بسیار باریک هستند. تنها بخش پایین نمایشگر کمی حاشیه ضخیم‌تر دارد. بسیاری از گوشی‌های مدرن و امروزی در بخش کناره‌های فریم خود حاشیه ضخیم‌تر از حاشیه پایین نمایشگر در گوشی سامسونگ گلکسی نوت ۲۰ اولترا دارند.

هفته گذشته هم یک ویدیوی کوتاه منتسب به این گوشی در کانال یوتیوبی Jimmy is Promo منتشر شد. این کاربر یوتیوب همچنین پیش از این اولین کاربری بود که به انتشار اولین تصاویر زنده از این گوشی جدید سامسونگ اقدام کرده بود. این گوشی سامسونگ همچنین با شناسه SM-N986U توسعه یافته است. علاوه بر این، سیستم عامل گوشی گلکسی نوت ۲۰ اولترا اندروید ۱۰ و رابط کاربری One UI 2.5 است.

در ویدیوی مذکور گوشی سامسونگ گلکسی نوت ۲۰ اولترا مخصوصا با نسل قبلی خودش مقایسه شده است و برای مثال حالا می‌دانیم که سازنده قرار است موقعیت قلم استایلوس و بلندگو را در بدنه آن دستخوش تغییر کند. البته ابعاد و اندازه قلم استایلوس همچنان مانند نسل قبلی بی تغییر باقی مانده است.

در پنل پشتی و مخصوصا بخش دوربین گلکسی نوت ۲۰ اولترا شاهد تغییرات چشمگیری هستیم. منبع انتشار این ویدیو همچنین مدعی شده که گوشی سامسونگ گلکسی نوت جدید در دو مدل نوت ۲۰ و نوت ۲۰ اولترا رونمایی می‌شود. هرچند پیش از این در برخی گزارش‌ها به احتمال معرفی سه مدل اشاره شده بود. کمپانی سامسونگ قرار است این گوشی جدید خود را ۵ اوت (۱۵ مرداد) رسما معرفی کند. برخی قیمت این نسخه‌ها را از ۱۲۴۹ تا ۱۴۹۹ دلار پیش بینی کرده‌اند.