گویا سامسونگ قصد دارد گلکسی M51 را زودتر از موعد مقرر شده معرفی کند. شایعات در مورد این گوشی قدرت بیشتری گرفته‌اند و در این میان تصاویر رسمی منتشر شده تا حد زیادی این شایعات را رد کرده است و مشخصات واقعی این گوشی را به نمایش گذاشته است.

پیشتر شایعه شده بود که M51  دوربین سه گانه خواهد داشت، اما با توجه به تصاویر رسمی شاهد یک دوربین چهارگانه که به صورت L شکل در قاب مستطیلی روی پنل پشتی قرار گرفته است، هستیم. دوربین سلفی هم درون یک حفره در قسمت وسطی پنل جلویی گلکسی M51 قرار گرفته است.

سامسونگ-گوشی-قیمت گوشی-سامسونگ گلکسی M51-علاالدین-پاساژ علاالدین

حسگر اثر انگشت روی لبه کناری قرار داده شده است و با توجه به این مسئله به احتمال خیلی زیادی صفحه نمایش از نوع IPS LCD خواهد بود. مشخصات سامسونگ گلکسی M51 هنوز به طور رسمی منتشر نشده است، اما انتطار می‌رود باتری ۷۰۰۰ میلی آمپری، پردازنده اسنپ دراگون ۷۳۰، ۸ گیگبایت رم و لنز اصلی ۶۴ مگاپیکسلی در این گوشی به کار گرفته شود. همچنین احتمال می‌رود باتری این گوشی با سرعت ۲۵ واتی شارژ شود.

سامسونگ-گوشی-قیمت گوشی-سامسونگ گلکسی M51-علاالدین-پاساژ علاالدین

در منبعی ذکر شده که این گوشی در نیمه دوم ماه سپتامبر یعنی کمتر از یک ماه دیگر معرفی خواهد شد و قیمت حدودی آن بین ۳۳۰ تا ۴۰۰ دلار است.