کمپانی چینی Vivo ظاهرا قصد دارد ۱۴ نوامبر (۲۳ آبان) گوشی جدید S5 را رونمایی کند. البته هنوز اطلاعاتی درباره مشخصات فنی این گوشی جدید نداریم؛ اما با توجه به تصاویر رندری که اخیراً از آن منتشر شد توانستیم نگاهی هم به طراحی ظاهری آن بیندازیم. همچنین حالا دو تصویر جدید منتسب به این گوشی جدید فاش شده و آن را بار دیگر به نمایش گذاشته است.

در این تصاویر فاش شده گوشی جدید S5 در نمای پشتی به نمایش درآمده است اما متاسفانه به طور کامل نمی‌توان این پنل پشتی را مشاهده کرد. از طرفی هم همچنان می‌توان نمای کلی طراحی در این بخش را با در نظر گرفتن تصاویر رندری قبلی متوجه شد. در تصاویر رندری قبلی دوربین اصلی سه گانه به تصویر کشیده شده بود اما نکته جالب توجه در این تصاویر جدید اینکه شاهد تعبیه دوربین اصلی چهارگانه در قالبی شبیه الماس هستیم. در کنار این ماژول همچنین حسگر دیگری به چشم می‌خورد که حدس می‌زنیم فلش دوربین اصلی باشد.

گوشی-قیمت گوشی-گوشی جدید-علاالدین-پاساژ علاالدین

در تصاویر رندری قبلی هم منتسب به گوشی جدید Vivo S5 شاهد طراحی‌های ظاهری متفاوت و متناقض مخصوصاً در بخش نمایشگر بودیم. یکی از این تصاویر رندر گوشی مذکور را با ناچ حفره‌ای به تصویر کشیده بود؛ در حالی که تصویری دیگر آن را بدون هیچگونه ناچی به نمایش گذاشته بود. از طرفی رندر بدون ناچ در پنل پشتی خود دوربین سه گانه داشت و البته هیچوقت نتوانستیم نگاهی به پنل پشتی در رندر با ناچ حفره‌ای بیندازیم.

آیا واقعاً کمپانی Vivo قصد دارد یک مدل سطح بالا از گوشی S5 خود را با دوربین چهارگانه و ناچ حفره‌ای معرفی کند؟ آیا بدین ترتیب نسخه استاندارد تمام صفحه با دوربین سه گانه در کار خواهد بود؟ امروز طراحی ظاهری گوشی جدید Vivo S5 بیش از هر زمان دیگری سردرگم کننده شده است و امیدواریم به زودی شاهد انتشار خبرها و تصاویر بیشتری درباره آن باشیم.