کمپانی موتورولا سال گذشته گوشی هوشمند Motorola RAZR تاشو خود را مجهز به نمایشگر اولد منعطف معرفی کرد. این گوشی طراحی ظاهری جالب توجهی داشت اما در مقایسه با سایر پرچمداران منعطف رقیبش، به مشخصات فنی سطح پایین‌تری مجهز شده بود. از طرفی هم کاربران و علاقه مندان برند موتورولا به خوبی از آن استقبال کردند و ظاهرا میزان محبوبیت این گوشی منعطف باعث شده است برند سازنده به فکر توسعه گوشی منعطف RAZR 2020 بیفتد.

یکی از افشاگران دنیای وب به نام ایوان بلس که بارها شاهد بودیم اطلاعات معتبری افشا کرده، حالا به انتشار تصویر رندری از این گوشی جدید موتورولا اقدام کرده است. بر اساس ادعای این افشاگر، گوشی منعطف موتورولا ۲۰۲۰ با اسم رمز Odyssey در دست توسعه قرار دارد و همچنین تحت عنوان Moto RAZR 5G شناخته می‌شود. به نظر می‌رسد که این گوشی جدید از پردازنده داخلی کوالکام اسنپ‌دراگون ۷۶۵G قدرت می‌گیرد و به همین ترتیب از امکان ارتباطی ۵G هم پشتیبانی می‌کند.

پیش از این شایعه شده بود که گوشی منعطف ۲۰۲۰ موتورولا احتمالا در رنگ نقره‌ای عرضه می‌شود. این گوشی حالا در رنگ Mercury Silver در تصویر رندری افشا شده است تا به صحت شایعه قبلی هم قوت ببخشد. طراحی ظاهری این گوشی هوشمند از هر جهت به گوشی منعطفی که موتورولا به نام RAZR در سال ۲۰۱۹ معرفی کرد شباهت دارد.

موتورولا-گوشی-قیمت گوشی-گوشی جدید-علاالدین-پاساژ علاالدین

انتظار می‌رود که گوشی جدید موتورولا Moto RAZR 2020 نمایشگر منعطف ۶٫۲ اینچی Flex View P-OLED داشته باشد. ممکن است نمایشگر ثانویه Quick View G-OLED 2.7 اینچی هم در این دستگاه به کار گرفته شود. همچنین انتظار می‌رود که برند موتورولا گوشی جدید RAZR 2020 خود را با دوربین بهبودیافته در مقایسه با نسخه ۴G قبلی عرضه کند. ممکن است این گوشی جدید به جای دوربین سلفی ۵ مگاپیکسلی این بار از لنز ۲۰ مگاپیکسلی برخوردار شود. علاوه بر این احتمالا دوربین ۱۶ مگاپیکسلی اصلی آن جایش را به دوربین ۴۸ مگاپیکسلی خواهد داد.

گوشی جدید RAZR 2020 پیش‌تر مجوز ۳C در چین را دریافت کرد. در این مجوز از پشتیبانی شارژ سریع ۱۸ واتی به جای تکنولوژی ۱۵ واتی سال گذشته یاد شده است. همچنین انتظار می‌رود که این گوشی جدید موتورولا به باتری ۲۸۴۵ میلی آمپر ساعتی به جای باتری ۲۵۱۰ میلی آمپر ساعتی سال گذشته مجهز شود. موتورولا هنوز به طور رسمی اعلام نکرده است که چه زمانی از این گوشی جدید رونمایی خواهد کرد.