تنها چند روز دیگر باقی مانده است تا سامسونگ از گوشی جدید و پرچمدار خودش رونمایی کند. اطلاعات بسیاری از این گوشی جدید افشا شده است و اطلاعات زیادی در این باره وجود دارد. در همین راستا روز گذشته تصاویری از قاب‌های محافظ منتسب به گوشی سامسونگ Galaxy Note 20 احتمالا نسخه اولترا در فضای وب منتشر شد.

این تصاویر قاب‌های محافظ گوشی سامسونگ Galaxy Note 20 Ultra را در رنگ بندی سه گانه مشکی، طلایی و سبز به نمایش می‌گذارد.

این کاورهای محافظ یک بخش شفاف هم دارند که نشان می‌دهد در هنگام بسته شدن می‌توان اطلاعات مفیدی را از آن بخش شفاف و روی نمایشگر دستگاه مشاهده کرد.

قیمت‌های احتمالی گوشی سامسونگ Galaxy Note 20

سامسونگ قرار است ۵ اوت (۱۵ مرداد) رویداد آنپکد جدید خودش را برگزار کند. پیش از این بارها در گزارش‌های متعدد مشخصات، امکانات و طراحی ظاهری گوشی جدید Galaxy Note 20 افشا شده است. قیمت‌های احتمالی در بخش اروپا، حالا آخرین قطعه از این پازل به نظر می‌رسد.

  • Galaxy Note 20 LTE با ۲۵۶ گیگابایت ظرفیت: ۹۹۹ یورو
  • Galaxy Note 20 5G با ۲۵۶ گیگابایت ظرفیت: ۱۰۹۹ یورو
  • Galaxy Note 20 Ultra 5G با ۲۵۶ گیگابایت ظرفیت: ۱۳۴۹ یورو
  • Galaxy Note 20 Ultra 5G با ۵۱۲ گیگابایت ظرفیت: ۱۴۴۹ یورو

این اخبار توسط خبرگزاری MySmartPrice و به نقل از یک افشاگر منتشر شده است. از آنجا که پنل پشتی این گوشی جدید احتمالا از جنس پلاستیک توسعه یافته است، پرداخت چنین مبالغی احتمالا برای کاربران و علاقه مندان تا حد زیادی ناامیدکننده به نظر می‌رسد. بسیاری گزارش‌ها اشاره کرده‌اند که در این خانواده تازه نسخه استاندارد Galaxy Note 20 درواقع مانند نسخه Lite عمل می‌کند و پرچمدار سطح بالایی که از آن انتظار داریم نیست. برخی امکانات جاافتاده از گوشی سامسونگ Galaxy Note 20 نرخ تازه سازی ۱۲۰ هرتز، آخرین روکش محافظ Gorilla Glass، امکان ارتقای حافظه داخلی است.

از طرف دیگر گوشی سامسونگ Galaxy Note 20 Ultra پیشرفته‌تر و گران قیمت‌تر است و به قیمت ۱۳۴۹ یورو برای نسخه ۵G روانه بازار می‌شود. پیش از این گوشی سامسونگ Galaxy S20 Ultra 5G با همین قیمت عرضه شده بود. همچنین باید اشاره کنیم که این قیمت برای نسخه ۵۱۲ گیگابایتی در نظر گرفته شده است. از طرفی هم نسخه اولترا در این خانواده از برخی جهات سطح پایین‌تر از گوشی سامسونگ Galaxy S20 Ultra است. منظور ما بخش‌های ظرفیت باتری و قابلیت بیشینه بزرگنمایی در دوربین است.