پیکسل ۶

گوشی های گوگل پیکسل ۶ روز سه شنبه عرضه می شوند و تاکنون رندرهایی از مدل ساده  و Pro این گوشی درز کرده است. به تازگی  عکس های از اکانت منتشر شده ، که تعدادی از تصاویر رسمی Pixel 6 و Pixel 6 Pro را به اشتراک گذاشت.

تصاویر چیز جدیدی به ما نمی گویند ، اما آنها تأکید می کنند که برآمدگی دوربین جدید ضخیم بوده و از یک طرف تلفن به طرف دیگر باز می شود.

 

دوربین

طراحی دوربین قطعاً غیرمعمول است و ضخامت آن با توجه به سخت افزار قدرتمندی که در داخل آن قرار دارد قابل انتظار است. ما به وضوح می توانیم تصاویر سه دوربین Pixel 6 Pro را مشاهده کنیم ، یکی از آنها دارای لنز پریسکوپ است ، در حالی که Pixel 6 وانیلی رنگ تنها دارای دوربین های معمولی و فوق عریض خواهد بود. ما انتظار داریم که دوربین سمت چپ دوربین اصلی ۵۰ مگاپیکسل ، سپس یک دوربین ۱۲ مگاپیکسلی با زاویه دید فوق عریض و یک واحد تله فوتو با سنسور ۴۸ مگاپیکسلی باشد.

 

قیمت

Pixel 6 و Pixel 6 Pro بدیهی است که اندروید ۱۲ را در زمان عرضه اجرا می کنند و ما شاهد شارژ ۳۳ واتی در Pro هستیم.

رویداد رسمی راه اندازی برای ۱۹ اکتبر تعیین شده است ، زمانی که جزئیات در دسترس خواهد بود.

برای مقایسه ، قیمت آیفون ۱۳ از ۷۹۹ دلار / ۷۷۹ پوند / ۱۳۴۹ دلار استرالیا شروع می شود ، بنابراین در ایالات متحده حداقل گوگل پیکسل ۶ به طور قابل ملاحظه ای ارزان تر خواهد بود و حتی پیکسل ۶ پرو فقط کمی گران تر خواهد بود.

تشابه قیمت

این داستان مشابهی با سامسونگ گلکسی S21 است که از ۷۹۹ دلار / ۷۶۹ پوند / ۱۲۴۹ دلار استرالیا شروع می شود. به آیفون ۱۳ پرو یا سامسونگ گلکسی S21 پلاس بروید و هزینه بیشتری نسبت به Pixel 6 Pro پرداخت کنید ، به ترتیب ۹۹۹ دلار / ۹۴۹ پوند / ۱۶۹۹ دلار استرالیا یا ۹۹۹ دلار / ۹۴۹ پوند / ۱۵۴۹ دلار استرالیا ، و این موارد حتی مدلهای برتر در محدوده آنها.