لنوو قصد دارد گوشی مخصوص بازی دیگری را معرفی کند که احتمالا لیجن ۲ پرو نام دارد. انتظار می‌رود این گوشی هوشمند باتری ۵۵۰۰ میلی‌آمپر ساعتی داشته باشد و با شارژر سریع ۹۰ وات یا حتی ۱۱۰ وات راهی بازار ‌شود.بر اساس شایعات منتشر شده، دوربین سلفی لیجن ۲ پرو به‌صورت پاپ‌-آپ طراحی شده که البته در تصاویر این مشخصات دیده می‌شود. این تصاویر امروز خیلی از طرفدارانش را غافلگیر کرد. بر اساس این تصاویر، گوشی مخصوص بازی لنوو یک فن داخلی روی قاب پشتی دارد و دوربین‌‌های پشت در قسمت وسط قاب پشتی قرار گرفته است. Lenovo Legion 2 Pro مثل مدل قبلی به‌صورت افقی طراحی شده است.

لنوو بر این باور است که علاقه‌مندان لیجن از آنجایی ‌که برای بازی کردن این محصول را می‌خرند، گوشی را به‌صورت افقی در دست خود می‌گیرند. به همین دلیل دوربین سلفی کنار دکمه‌‌های تنظیم صدا روی لبه سمت راست قرار گرفته است. البته لبه سمت راست این گوشی در حالت افقی نقش لبه بالایی را ایفا می‌کند. لبه‌های این گوشی مخصوص بازی سفید رنگ است و سعی شده تمام المان‌های طراحی و رنگ‌ها در قسمت میانی قرار بگیرد. به نظر می‌رسد که این کار باعث می‌شود ویژگی‌های طراحی تأثیری روی عملکرد گوشی در زمان بازی نداشته باشند.
در قسمت میانی قاب پشتی این گوشی دو دوربین، میکروفن، فلش دوگانه LED و ستاره لیجن به چشم می‌خورد. در این قسمت فن دیده می‌شود. البته هنوز مشخص نیست که این گوشی واقعا فن دارد یا نه. شاید فقط تصویری از فن روی این قسمت قرار گرفته است و شاید قاب پشتی کاملا مسطح ساخته شده باشد.
این گوشی تا اواخر فروردین ماه راهی بازار خواهد شد و مشخص می‌شود که چیزهایی که روی قاب پشتی این گوشی گرفته است مشخص می‌شود.