تصاویری زنده منتسب به گوشی جدید آیفون ۱۲ توسط کانال یوتیوبی EverythingApplePro منتشر شده است که اگر صحت داشته باشد، قابلیت غیرمنتظره‌ای را از این گوشی جدید به نمایش می‌گذارد. اپل ممکن است در پنل پشتی و همچنین قاب محافظ هر چهار مدل گوشی جدید خودش که به زودی معرفی می‌شوند، آهنربا تعبیه کند. در این تصاویر زنده چندین آهنربای کوچک مشاهده می‌شود که در قالب دایره‌ای چینش شده‌اند و مطابق با قطعه شارژ بی سیم Qi هستند. این آهنرباها ممکن است برای تعیین دقیق و بی نقص گوشی جدید آیفون ۱۲ روی شارژ بی سیم آینده این کمپانی توسعه یافته باشند. همچنین می‌توان تصور کرد که این آهنرباها برای راهنمایی تعیین موقعیت دقیق اکسسوری‌ها به منظور اجرای عملکرد شارژ بی سیم معکوس در این بخش طراحی شده باشند. البته این دایره آهنربایی برای ساعت هوشمد اپل واچ و حتی قاب نگهدارنده ایرپاد کمی بزرگ به  نظر می‌رسد.

اپل-گوشی-قیمت گوشی-گوشی جدید-علاالدین-پاساژ علاالدین

این تصاویر زنده تنها قالب کلی دستگاه و نه شاسی آن را به نمایش می‌گذارد. به همین خاطر فعلا منطقی به نظر می‌رسد که این اطلاعات را چندان معتبر قلمداد نکنیم. حتی ممکن است که این اقدام از سوی یک سازنده محصولات جانبی و نه کمپانی سازنده اپل صورت گرفته باشد. از طرفی هم این ایده به طور کلی امکان پذیر به نظر می‌رسد.

اپل-گوشی-قیمت گوشی-گوشی جدید-علاالدین-پاساژ علاالدین

اپل معمولا همه گوشی‌های جدید خودش را هر ساله در ماه سپتامبر معرفی می‌کند اما امسال ظاهرا تفاوت‌هایی در این روال ایجاد شده است. اپل در سال ۲۰۲۰ تصمیم گرفته است گوشی جدید آیفون ۱۲ خود را در ماه اکتبر رونمایی کند. همچنین گزارشی که اخیرا در همین موضوع منتشر شده اشاره کرده است که اپل احتمالا چهار مدل گوشی جدید آیفون ۱۲ خودش را در دو مرحله عرضه خواهد کرد.