کمپانی فیت بیت ماه گذشته از دستبند سلامت Ace 3 مخصوص کودکان رونمایی کرد و دستبند هوشمند بعدی که معرفی می‌کند هم Fitbit Luxe نام دارد که همچنین در برخی تصاویر رندر توسط وبلاگ WinFututre افشا شده است.

دستبند هوشمند Fitbit Luxe همانطور که از نامش هم برمی‌آید، طراحی ظاهری شیکی دارد و قرار است در رنگ بندی حداقل سه گانه‌ای عرضه شود. بدنه این دستبند هوشمند از جنس استیل ضدزنگ براق و پولیش شده ساخته شده است و دستبند سیلیکونی و قابل تعویض آن هم برخلاف اغلب دستبندهای سلامت دارای قفل کمربندی است.

دستبند سلامت Fitbit Luxe همچنین به نمایشگر لمسی از نوع اولد مجهز شده است اما هنوز جزئیات دیگری از این گجت هوشمند در دسترس نیست. از طرفی با توجه به تصاویر رندری پیش رو به نظر می‌رسد که این دستبند هوشمند از قابلیت‌های پایش ضربان قلب و وضعیت خواب و همچنین چند وضعیت فعالیت ورزشی پشتیبانی کند. منبع انتشار این تصاویر همچنین ادعا می‌کند که Fitbit Luxe دارای قابلیت پایش سطح استرس کاربر است و می‌توانید آن را با توجه به قابلیت ضدآب بودن بدنه در هنگام ورزش شنا هم دور مچ خود ببندید.

دستبند هوشمند Fitbit Luxe فاقد امکان داخلی GPS است اما کاربران می‌توانند آن را با گوشی همراه خود هماهنگ کنند و مسیر فعالیت ورزشی و حرکت خود را با GPS گوشی هوشمند خود دنبال کنند. هنوز قیمت و تاریخ عرضه این دستبند سلامت مشخص نشده است اما انتظار می‌رود که این گجت هوشمند به زودی معرفی شود.