در این  ویدیو تجربه کاربری سامسونگ زد فولد ۳ (ZFold3) را می بینیم

ویدیو را تا انتها ببینید .
ما می توانستیم قسم بخوریم که ورود اصلی سامسونگ به صفحه نمایش های تاشو چندی پیش نبود. قطعاً چنین حسی دارد. با این وجود ، ما با جدیدترین و بزرگترین Z Fold3 – یک محصول نسل سوم ، یا شاید حتی چهارم ، بسته به نحوه شمارش راه اندازی اولیه شکست خورده Fold در روز ، هستیم. تاشوها در حال بالغ شدن و در حال حاضر جزء اصلی در خط تولید سامسونگ هستند. در حقیقت ، غول کره ای در حال حاضر به طور مداوم دستگاه های Fold را طبق برنامه سالانه تحویل می دهد و امسال ، این هزینه را به قیمت مجموعه جدید Galaxy Note انجام داد. اوه ، چگونه جدولها تغییر کرده است.

در حقیقت…

در حقیقت ، Z Fold3 بدون شک به نوت نزدیکتر از همیشه است. یکی از مهمترین ویژگی های آن پشتیبانی از S Pen است. اولین بار با یک صفحه نمایش تاشو و چالش فنی برای شروع. در مورد اولین و چالش های فنی ، Z Fold3 همچنین اولین تاشو است که دارای درجه حفاظت رسمی از نفوذ است. هیچ چیز خیلی جاه طلبانه نیست ، فقط IPX8 ، اما چالش مهندسی برای عقب کشیدن نیز هست.

Z Fold3
Z Fold3

 

توجه داشته باشید …

توجه داشته باشید  که Z Fold3 گران ترین گوشی فعلی در خط تولید سامسونگ است. مطمئناً ، زاویه زیست محیطی برای عدم استفاده از شارژر معتبر است. با این وجود ، ما احساس می کنیم که سامسونگ می تواند با این نوع پول یک کیس را در بسته قرار دهد. دارای دستگاههای Fold گذشته است. در حقیقت ، واحد Z Fold2 که به دست آوردیم حتی یک جفت هدفون زیبا از نوع AK از AKG داشت. بسته لوازم جانبی واقعاً نزولی شده است.

در مورد جعبه خرده فروشی ، مطمئناً ظاهری صاف و ممتاز دارد. از نظر مواد هیچ چیز خیلی شیک یا پرطرفدار نیست ، اما یک جعبه دو تکه محکم ، با روکش زیاد در داخل ، همانطور که انتظار می رود.