چند روز پیش گزارشی منتشر شد و به یک تبلت جدید برند سامسونگ با شناسه SM-T505 و پردازنده احتمالی کوالکام اسنپ‌دراگون ۶۶۵ یا اسنپ‌دراگون ۶۶۲ اشاره کرد. در همان گزارش هم پیش بینی کردیم که این تبلت جدید، تبلت میان رده و ارزان قیمت Galaxy Tab A7.0 باشد. حالا کمپانی سامسونگ هم این موضوع را به تأیید رسانده است. یک دستگاه هوشمند یا همان شناسه SM-T505 در پایگاه رگولاتوری WiFi Alliance تحت عنوان Galaxy Tab A7 دیده شده است.

حالا دیگر می‌توانیم بگوییم که این تبلت سامسونگ یک تبلت ارزان قیمت است. نسل قبلی این تبلت سامسونگ به قیمت پایه ۱۹۰ دلار روانه بازار شد و البته پلتفرمی با قدرت کمتر ارائه می‌کرد. نکته جالب توجه دیگر هم اینکه تبلت کمی گران قیمت‌تر Galaxy Tab A 8.0 در نسل فعلی، از پردازنده‌ای قدرت می‌گیرد که از تراشه منتسب به Galaxy Tab A تازه قدرت کمتری دارد.

سامسونگ-تبلت-تبلت جدید- خرید تبلت- تبلت سامسونگ-پاساژ علاالدین-مجتمع تجاری علاالدین

به نظر می‌رسد که سامسونگ همان رویکرد محصول در زمینه گوشی‌های هوشمند را در توسعه تبلت‌های هوشمند خود هم در پیش گرفته است و تلاش می‌کند تا تبلت‌های ارزان قیمت تولید کند تا بیشتر مورد توجه کاربران قرار گیرند.

انتشار تصاویر رندر تبلت سامسونگ Galaxy Tab S7 Plus پیش از رونمایی رسمی

چند روز دیگر تبلت‌های پرچمدار سامسونگ در رویداد آنپکد معرفی می‌شوند. در روزهای اخیر شاهد انتشار تصاویر رندر تبلت سامسونگ Galaxy Tab S7 و همچنین تصاویر زنده منتسب به Galaxy Tab S7 Plus بودیم. همان طور که انتظار می‌رفت، منبع انتشار این تصاویر همان افشاگر معروف ایوان بلاس است. این تصاویر همچنین تصویر پس زمینه پیش فرض تبلت سامسونگ را به نمایش می‌گذارد. علاوه بر این، می‌توانید دکمه پاور و تنظیم صدا را به همراه ماژول دوربین سلفی مشاهده کنید.

تصاویر زنده منتسب به تبلت سامسونگ Galaxy Tab S7 Plus هم در وبسایت Safety Korea افشا شده است. با توجه به فهرست مشخصات این وبسایت، تبلت مذکور با نمایشگر ۱۲٫۴ اینچی از نوع امولد معرفی می‌شود. Tab S7 Plus با دو شناسه SM-T975N و SM-T976N توسعه یافته است که به نظر می‌رسد نشان دهنده دو نسخه LTE و ۵G این دستگاه هوشمند باشند.

در تصاویر به نظر می‌رسد که بدنه این تبلت سامسونگ از فلز ساخته شده باشد و دوربین دوگانه اصلی هم در پنل پشتی آن قرار گرفته باشد. به نظر می‌رسد که همچنین موقعیت به خصوصی هم برای تعبیه قلم استایلوس درون آن در نظر گرفته شده باشد.