کمپانی بزرگ چینی هوآوی یک تبلت جدید به نام MatePad Pro را در دست توسعه دارد. با توجه به تصاویر رندری منتسب به این گوشی هوشمند که ماه گذشته در فضای وب منتشر شد، می‌توان ادعا کرد که MatePad Pro حاشیه‌های باریکی اطراف نمایشگر دارد و همچنین از ناچ حفره‌ای بهره می‌برد. همچنین حالا مجوز ۳C برای MatePad Pro صادر شده و برخی مشخصات فنی کلیدی این تبلت جدید را افشا کرده است.

بر اساس این فهرست رسمی، تبلت جدید هوآوی با شناسه MRX-W09 و MRX-AL09 توسعه یافته است. ممکن است این دو نسخه درواقع نسخه‌های مجزا از یک تبلت با پشتیبانی از شبکه ارتباطی Wi-Fi و LTE باشد. علاوه بر این، تبلت جدید هوآوی همچنین از تکنولوژی شارژ سریع با توان ۴۰ وات پشتیبانی می‌کند. این مجوز ۵ نوامبر (۱۴ آبان) برای هوآوی صادر شده است. بر اساس پیش بینی‌های قبلی، تبلت جدید MatePad Pro از ۸ گیگابایت رم بهره می‌برد و همچنین انتظار می‌رود که از پردازنده داخلی Kirin 990 قدرت بگیرد و وضوح تصویر ۲۵۶۰ در ۱۴۴۰ داشته باشد.

هواوی-تبلت-گوشی-قیمت گوشی-قیمت تبلت-علاالدین-پاساژ علاالدین

نسل قبلی تبلت MediaPad M6 مجهز به پردازنده ۷ نانومترب Kirin 980 معرفی شد. این تبلت هوشمند همچنین از نمایشگر ۲K با وضوح تصویر بالا بهره می‌گرفت و علاوه بر پشتیبانی از تکنولوژی GPU Turbo 3.0 همچنین به باتری با ظرفیت بالا مجهز شده بود. با توجه به این موضوع که خانواده M تبلت‌های کمپانی هوآوی پرچمدار و سطح بالا هستند و همچنین با در نظر گرفتن شارژ سریع ۴۰ واتی، تبلت جدید MatePad Pro احتمالاً از پردازنده Kirin 990 قدرت می‌گیرد و به باتری با ظرفیت بالا و وضوح تصویر جالب توجه مجهز می‌شود.

هواوی-تبلت-گوشی-قیمت گوشی-قیمت تبلت-علاالدین-پاساژ علاالدین