آنر گوشی هوشمند X20 SE خود را در ژوئن امسال معرفی کرد و حالا قصد دارد عضو دیگری را از این خانواده تحت عنوان Honor X20 و در تاریخ ۱۲ اوت رونمایی کند. آنر ضمن تایید تاریخ مذکور، همچنین با انتشار پوستر تبلیغاتی مرتبط در پلتفرم Weibo همچنین طراحی ظاهری گوشی جدید خود را مورد تایید قرار داد. این گوشی دوربین اصلی سه گانه ۶۴ مگا پیکسلی دارد و در نمایشگر آن هم ناچ حفره‌ای کشیده مخصوص سلفی دوگانه طراحی شده است.

آنر-گوشی-گوشی جدید_قیمت گوشی-علاالدین-پاساژ علاالدین
آنر-گوشی-گوشی جدید_قیمت گوشی-علاالدین-پاساژ علاالدین

گوشی جدید آنر X20 در رنگ بندی حداقل دوگانه معرفی می‌شود و حسگر فیزیکی اثرانگشت آن هم در کنار دکمه‌های تنظیم صدای آن در لبه سمت راست بدنه دیده می‌شود. هنوز معلوم نیست که نمایشگر این گوشی آنر از نوع امولد یا LCD طراحی شده است و برای تایید این جزئیات باید تا تاریخ رونمایی منتظر بمانیم.

همچنین آنر اندازه نمایشگر را ذکر نکرده اما نرخ تازه سازی بیشینه ۱۲۰ هرتزی آن را تایید کرده است. کمپانی آنر همچنین تایید کرده است که گوشی جدید X20 از امکان ارتباطی ۵G، شارژ پرسرعت ۶۶ واتی و تراشه داخلی ۶ نانومتری بهره می‌برد. انتظار می‌رود جزئیات بیشتری از این گوشی هوشمند در خلال روزهای آینده تا رویداد معرفی افشا شود.