بسیاری از کاربران و طرفداران کنسول‌های قدرتمند بازی این روزها بی‌صبرانه منتظر انتشار گزارش‌ها و خبرهای تازه درباره PS5 هستند. تا به حال سونی لوگوی نهایی این کنسول بازی را به همراه برخی جزئیات دیگر افشا کرده است. از طرفی هم این سازنده همچنان مهم‌ترین مشخصات را تا پیش از معرفی رسمی ناگفته باقی می‌گذارد و بدین ترتیب انتظار را برای طرفداران محصول خود دشوارتر می‌سازد. به طور کلی می‌دانیم که PS5 در تعطیلات معرفی خواهد شد.

خوشبختانه به نظر می‌رسد که دیگر این دوران سیاه انتظار رو به اتمام است و به زودی شاهد رونمایی از این کنسول جدید سونی خواهیم بود. بر اساس گزارش برخی منابع معتبر، کنسول جدید سونی در فوریه امسال رسما رونمایی می‌شود. این کنسول بازی در رویدادی به نام PlayStation Meeting که پس از ۱۵ فوریه (۲۶ بهمن) برگزار می‌شود، معرفی خواهد شد. پیش از این بسیاری معتقد بودند که پلی استیشن ۵ در ابتدای فوریه رونمایی می‌شود اما حالا منابع ما خبر داده‌اند که سونی قصد دارد اواخر فوریه از این محصول پرده بردارد. این کمپانی همچنین جلسه‌ها و رویدادهای رسمی دیگری هم برای نیمه اول فوریه در نظر گرفته که عموما مخصوص سرمایه گذارانش است.

پلی استیشن-گجت-کنسول-پلستیشن 5-پاساژ علاالدین

جزئیات همینجا به پایان نمی‌رسد. علاوه بر این، گزارش جدید اشاره دارد که روند پیش فروش کنسول جدید پلی استیشن ۵ احتمالا از مارس امسال آغاز می‌شود. از طرفی ممکن است میزان موجودی PS5 در خلال سال اول کم باشد. بدین ترتیب کاربران و طرفداران که واقعا به دنبال خرید پلستیشن ۵ هستند باید در اولین فرصت پس از آغاز فروش رسمی آن را تهیه کنند. همچنین پیش بینی شده است که ۲ تا ۳ میلیون دستگاه کنسول جدید پلستیشن ۵ امسال به فروش برسد.