مدت هاست که شایعه شده است سامسونگ گوشی‌های تاشوی نسل بعدی و ساعت های هوشمند خود را از اواخر جولای یا آگوست راهی بازار می‌کند. اکنون ، به تدریج که به جدول زمانی تعیین شده نزدیک می شویم ، تاریخ دقیق رونمایی این محصولات توسط دو منبع معتبر متفاوت گزارش شده است.
طبق گفته ماکس وینباخ از پلیس آندروید ، رویداد بعدی “Samsung Unpacked” در تاریخ ۳ آگوست برگزار می‌شود. در این کنفرانس ، غول فناوری کره جنوبی رسما از Galaxy Z Fold3 ، Galaxy Z Flip3 ، Galaxy Watch4 و Galaxy Watch Active4 رونمایی خواهد کرد.
بعلاوه ، طبق گفته Jon Prosser ، عرضه سری Galaxy Watch4 از ۱۱ آگوست آغاز خواهد شد. در حالی که ، نسل سوم تاشو سری Galaxy Z از ۲۷ آگوست آغاز می شود.


به عبارت دیگر ، ساعت های هوشمند جدید یک هفته پس از رونمایی، در دسترس مشتریان قرار می‌گیرد. با این حال ، رونمایی جدیدترین تاشو، ۳ هفته طول خواهد کشید. سری Galaxy Watch4 نسخه جدید Wear OS را که توسط Google ، سامسونگ و Fitbit توسعه یافته است ، اجرا می کند. گجت ها در دو اندازه و همچنین انواع بلوتوث و تلفن همراه در دسترس خواهند بود.
از طرف دیگر ، Galaxy Z Fold3 و Galaxy Z Flip3 با طراحی و پیشرفت های جدید نسبت به مدل های قبلی خود راهی بازار می‌شوند. گفته می‌شود مورد اول از قلم S Pen پشتیبانی می‌کند و از یک دوربین در زیر نمایشگر (UDC) بهره می‌برد. در نهایت انتظار می‌رود که مدل دوم دارای یک نمایشگر بزرگتر باشد.