کمپانی BOE یکی از بهترین تأمین کننده‌های پنل‌های نمایش LCD شناخته می‌شود. از طرفی هم با توجه به ظرفیت مازاد تولید LCD و حاشیه سود پایین‌تر آن حالا توجه خود را بیشتر به پنل‌های منعطف اولد متمرکز ساخته است. این کمپانی چینی را فعلاً باید یکی از کوچک‌ترین‌های بازار دانست؛ در حالی که ال جی و سامسونگ بزرگترین و بهترین‌های این عرضه هستند. از طرفی هم BOE در هر صورت توانست برای تأمین بخشی از پنل‌های مورد نیاز گوشی هوآوی Mate 20 با این کمپانی چینی قرارداد ببندد. از آن زمان تا کنون، سازندگان بیشتری در تلاش هستند تا تأمین کننده ارزان برای نمایشگرهای اولد محصولات خود پیدا کنند. بر اساس گزارش‌های جدید از کره جنوبی، کمپانی BOE قرار است تأمین کننده پنل‌های نمایش اولد برای آیفون‌های سال آینده کمپانی اپل باشد.

با توجه به گزارش رسانه‌های کره جنوبی، پنل‌های نمایش اولد کمپانی BOE ممکن است از سال ۲۰۲۰ تا ۲۰۲۱ به رقیبی قدرتمند برای سامسونگ تبدیل شود. بزرگ‌ترین چالش پیش روی کمپانی BOE در مقابل سامسونگ احتمالاً تعداد سفارش دریافتی پنل نمایش از سوی اپل خواهد بود. به محض آنکه ظرفیت تولید پنل نمایش اولد این کمپانی به حد نصاب مورد نظر اپل برسد، BOE از سال ۲۰۲۰ به عنوان تأمین کننده ثابت با غول کوپرتینویی رقابت خواهد کرد.

آیفون-گوشی-گوشی جدید-قیمت گوشی-علاالدین-پاساژ علاالدین

تحلیل گران کره حنوبی همچنین پیش بینی کرده‌اند که در سال ۲۰۲۱، BOE قادر خواهد بود تعداد ۴۵ میلیون نمایشگر اولد را برای آیفون‌های اپل به این کمپانی عرضه کند. البته سامسونگ همچنان سفارش‌های اپل را حفظ خواهد کرد، اما میزان این سفارش‌ها از ۲۳۰ میلیون به تعداد ۱۵۰ میلیون پنل نمایش کاهش خواهد یافت.

چند ماه پیش گزارشی منتشر شد و ادعا کرد که کمپانی اپل در حال آزمایش پنل‌های نمایش ساخته شده توسط BOE است. آخرین گزارش مرتبط هم اشاره دارد که نتایج آزمون‌ها رضایت بخش بوده است. از طرفی هم فعلاً باید منتظر بمانیم تا آیفون‌های ۲۰۲۰ معرفی شوند تا بتوانیم به طور قطع درباره این همکاری اظهار نظر کنیم.