سری گلکسی اس

انتظار می‌رود که سری گلکسی S22 سامسونگ در سه ماهه اول سال ۲۰۲۲ وارد بازار شود. گزارش جدیدی از The Elec ادعا می‌کند که سامسونگ قصد دارد ۵۰ تا ۶۰ درصد تولیدات خود را به مدل استاندارد Galaxy S22 با صفحه نمایش ۶٫۱ اینچی اختصاص دهد. مدل ۶٫۶ اینچی Galaxy S22+، بیست درصد و S22 Ultra 20 تا ۳۰ درصد از کل خط تولید را هدف قرار داده است.

 

Elec

منابع Elec همچنین تأیید می‌کنند که Galaxy S22 Ultra ممکن است مجهز به S Pen باشد و ادعا می‌کند که تولید سری Galaxy Note در سال ۲۰۲۲ ادامه نخواهد داشت؛ با توجه به تمامی افشاگری‌ها و شایعات تقریبا مطمئن هستیم که Galaxy S22 Ultra واقعاً دارای قلم S خواهد بود ؛ بنابراین سامسونگ دلیلی برای تولید گلکسی نوت نخواهد داشت .

samsung

سامسونگ تارگت خود را روی تولید ۲۰ میلیون واحد قرار داده، که به قول The Elec یک عدد محافظه کارانه است. در ابتدا قصد داشت ۲۶ میلیون دستگاه Galaxy S21 تولید کند ، اما در زمان عرضه، به ۳۰ میلیون دستگاه افزایش یافت. این می تواند به دلیل کمبود قطعات باشد. سهم تولید گلکسی اس ۲۰ و S20 سامسونگ از ۴۰ تا ۴۵ درصد ، S20+و s10 و S20 Ultra تا ۱۵ درصد و S21 ، S21+و S21 Ultra به ترتیب ۴۰ ، ۳۰ و ۳۰ درصد از سهم تولید را به خود اختصاص دادند.

s22+

S22+ دارای ضخامت ۷٫۶ میلی متر (۹٫۱ میلی متر با احتساب دوربین) ، دارای صفحه نمایش ۶٫۵ اینچی است و مانند مدل وانیلی دارای درگاه USB-C در پایین است. اگرچه هیچ یک از گوشی ها جک هدفون ۳٫۵ میلی متری ندارند. تعجب آور نیست زیرا پیشینیان آنها نیز چنین چیزی نداشتند.

 

 

 

نیازی به گفتن نیست ، شما باید این طرح ها را با کمی نمک انتخاب کنید زیرا آنها مستقیماً از سامسونگ نیستند. علاوه بر این ، شایان ذکر است که رندرهای S22+ توسط منبع به عنوان Galaxy S22 Pro دریافت شده است ، به این معنی که نسخه نهایی مدل Plus می تواند طراحی متفاوتی داشته باشد.