وقتی سامسونگ گوشی‌های هوشمند خانواده گلکسی اس ۲۰ خود را معرفی کرد، این دستگاه‌ها همچنین تازه‌ترین فرم ویر نرم افزاری سازنده را به نام One UI 2.1 با خود به همراه آوردند. این در حالی بود که برخی دستگاه‌های کمپانی سامسونگ همچنان به روزرسانی سیستم عامل اندروید ۱۰ را با رابط کاربری One UI 2.0 دریافت می‌کردند. البته سامسونگ همچنین تصمیم گرفت که این نسخه جدید از نرم افزار اختصاصی خود را برای برخی دیگر از محصولاتش هم منتشر کند. حالا برخی منابع آگاه خبر داده‌اند که این نرم افزار جدید قرار است به گوشی‌های ۲۰۱۸ سامسونگ گلکسی اس ۹ و نوت ۹ هم راه پیدا کنند.

 

سامسونگ-گوشی-گوشی جدید-قیمت گوشی-علاالدین-پاساژ علاالدین - اپلیکیشن - نرم افزار

 

این به روزرسانی نرم افزاری به طور مستقیم از فروم های سامسونگ در کره جنوبی می‌آید. بر اساس ادعای یکی از مدیران این تالارهای گفتگو، کمپانی سامسونگ پشتیبانی One UI 2.1 را از گوشی‌های نوت ۹ و اس ۹ مورد بررسی قرار داده است. بدین ترتیب به روزرسانی حالا در روند توسعه قرار دارد. برخی گزارش‌های قبلی مدعی بودند که گوشی‌های عرضه شده در سال ۲۰۱۸ دیگر این نسخه جدید از رابط کاربری را دریافت نخواهند کرد. از طرف دیگر در این گزارش‌های جدید به طور مشخص به این موضوع پرداخته شده و گفته شده است که One UI 2.1 قصد دارد برخی امکانات و قابلیت‌های جدید و مفید را به این دو گوشی اضافه کند.

با توجه به این گزارش، به روزرسانی نرم افزاری One UI 2.1 برای دو گوشی سامسونگ گلکسی نوت ۹ و اس ۹ در دست توسعه قرار دارد. علاوه بر این، یک نسخه آزمایشی دیگر هم برای این دو گوشی در آینده نزدیک منتشر می‌شود.