به‌روزرسانی AirPods Pro و AirPods Max

 به‌روزرسانی AirPods باعث ارتقا ویژگی‌ها آن شده است. در حال حاضر یک به‌روزرسانی سیستم عامل جدید برای AirPods اپل (نسل دوم)، AirPods Pro ، AirPods Max و سه محصول Beats در راه است. این محصولات Solo Pro ، Powerbeats 4 و Powerbeats Pro هستند. اگرچه اپل یادداشتی برای محصولات AirPods خود ارسال نمی کند، اما می‌دانیم که به‌روز‌رسانی جدید ویژگی های “Find My” را برای AirPods Pro و AirPods Max فعال کرده است. این بدان معناست که همان شبکه ای که برای ردیابی AirTags استفاده می‌شود، اکنون می‌تواند برای AirPods نیز استفاده شود.

این به لطف یکی از خوانندگان ۹to5Mac Ste Moseley که تصاویری از صفحه را در توییتر ارسال کرد، کشف شد.

این مدل‌های AirPods به نسخه ۴A400 به‌روز می شوند و به کاربران AirPods این امکان را می دهد که در صورت عقب ماندن و عدم اتصال به دستگاه میزبان، دستگاه‌های AirPods Pro یا AirPods Max خود را پیدا کنند. AirPods اکنون از شبکه Find My Apple برای ردیابی AirTags استفاده می‌کند. این بدان معناست که اگر بخواهید ایرپاد خود را در کافی شاپ بگذارید، می توانید نقشه‌ای از محل نگهداری آنها را در برنامه Find My مشاهده کنید.

به نظر می‌رسد، در مورد AIrPods Pro، تنها Pods خود در برنامه Find My ظاهر می‌شوند اگر داخل قاب شارژ نباشند. دارندگان AirPods می‌توانند از برنامه Find My برای قرار دادن AirPods Pro یا AirPods Max در حالت Lost استفاده کرده و در صورت یافتن توسط کاربر دیگر iPhone، پیام و شماره تلفن خود را بگذارند.

همچنین اپل وب‌سایت پشتیبانی خود را برای نشان دادن ویژگی های جدید Find My به روز کرد.

منبع