به‌روزرسانی تلگرام

به‌روزرسانی تلگرام امروز اتفاق می‌افتد. این به‌روزرسانی تعداد زیادی ویژگی جدید به این اپلیکیشن اضافه خواهد کرد.

 

اولین مورد در ویژگی‌های جدید تلگرام، اضافه‌شدن قابلیت تنظیم تم‌های چت است. کاربران می‌توانند از بین هشت موضوع انتخاب کنند که برای چت هر دو کاربر کاربرد دارد. موضوعات حباب پیام، دارای پس‌زمینه متحرک و الگوهای پس‌زمینه منحصربه‌فرد است. آنها همچنین دارای حالت روز و شب برای هر موضوع هستند.

به‌روزرسانی تلگرام همچنین ایموجی تعاملی را اضافه می‌کند. هنگامی که یکی از ایموجی‌های متحرک انتخابی را در چت ارسال می‌کنید، اکنون می‌توانید روی آن ضربه بزنید تا یک انیمیشن تمام صفحه شروع شود. سپس برای شما یا سایر افراد که در حال حاضر در چت حضور دارند قابل‌مشاهده است. این انیمیشن‌ها با ارتعاشاتی نیز همراه هستند.

اموجی‌های تعاملی در به‌روزرسانی جدید تلگرام
اموجی‌های تعاملی در به‌روزرسانی جدید تلگرام

سومین ویژگی جدید، رسیدهای خوانده شده در گروه است. کاربران گروه‌های کوچک اکنون می‌توانند پیامی را که ارسال کرده‌اید انتخاب کرده و ببینند چه کسی در گروه آن را مشاهده کرده است. تلگرام می‌گوید این رکورد را فقط از هفت روز پس از ارسال پیام حفظ می‌کند.

قابلیت دیدن افرادی که سین کرده‌اند
قابلیت مشاهده سین پیام‌های گروه

 

سرانجام،در این به‌روزرسانی سرپرستان گروه‌ها هم اکنون می‌توانند جریان‌های زنده را ضبط کنند. هنگامی که یک جریان مستقیم اتفاق می‌افتد، سرپرستان می‌توانند از ویژگی ضبط استفاده کرده و قسمتی یا کل جریان را برای مشاهده در گروه پس از پایان جریان ذخیره کنند.

توانایی ضبط رویدادهای گروهی
توانایی ضبط رویدادهای گروهی در به‌روزرسانی

 

به‌روزرسانی تلگرام در حال حاضر در همه سیستم‌عامل‌هایی که تلگرام در آنها وجود دارد در دسترس است.