کمپانی چینی وان پلاس تا کنون خودش را به عنوان یک سازنده و عرضه کننده گوشی‌های سطح بالا و پرچمدار به خوبی معرفی کرده است. از طرفی این کمپانی دیگر استراتژی قبلی را به قدر کافی مفید نمی‌داند و قدری در زمینه استراتژی محصولش تغییر ایجاد کرده است. وان پلاس از ابتدای امسال خانواده وان پلاس ۸ را که مشخصات پرچمدار دارد عرضه کرده است. همچنین باید اشاره کنیم که این کمپانی چینی در ماه اخیر از یک میان رده تازه هم تحت عنوان OnePlus Nord پرده برداشت. این گوشی جدید درواقع اولین گوشی هوشمند میان رده از برند چینی وان پلاس است. علاوه بر این فهرست مشخصات ابزار Geekbench نشان می‌دهد که وان پلاس همچنان در این مسیر حرکت می‌کند. این کمپانی سازنده احتمالا یک گوشی جدید و میان رده دیگر را هم در دست توسعه دارد.

وان پلاس-گوشی-قیمت گوشی-گوشی جدید-علاالدین-پاساژ علاالدین

به دنبال عرضه گوشی میان رده OnePlus Nord حالا یک گوشی جدید دیگر با اسم رمز CLOVER از برند وان پلاس در ابزار Geekbench بنچمارک شده است. این گوشی جدید همچنین از پردازنده میان رده کوالکام اسنپ‌دراگون ۶۶۰ قدرت می‌گیرد و ۴ گیگابایت رم دارد. در حالی که OnePlus Nord از امکان ارتباطی ۵G هم پشتیبانی می‌کند، CLOVER فاقد این ویژگی است. به همین خاطر ممکن است که این میان رده دوم از Nord ارزان‌تر هم باشد. این گوشی هوشمند توانسته است در آزمون‌های تک هسته‌ای و چند هسته‌ای Geekbench به ترتیب امتیازهای ۳۳۶ و ۱۴۹۵ را کسب کند.

تقریبا سه سال از عرضه پردازنده موبایلی کوالکام اسنپ‌دراگون ۶۶۰ می‌گذرد. این تراشه در می سال ۲۰۱۷ با معماری ۱۴ نانومتری معرفی شد. بدین ترتیب مشخصا وان پلاس یک گوشی میان رده و اقتصادی تازه را در دست توسعه دارد.