آیفون ۱۴

سری آیفون۱۴ در حال حاضر رسمی است و می دانید این به چه معناست. وقت آن است که پیش بینی کنیم مدل های جدید آیفون چگونه خواهند بود. به گفته تحلیلگر مینگ چی کو ، ما قبلاً اولین رندرهای سوداگرانه را دیدیم (اینها را با مقدار زیادی نمک بردارید) که یک حفره پانچ را نشان می دهد که سال آینده جایگزین درجه یک خواهد شد.

face id

گفته می شود که اپل از Face ID فاصله می گیرد و از خواننده اثر انگشت استفاده می کند یکی که در کناره نصب شده است (نه خواننده در صفحه نمایش). همچنین دوربین های پشتی هم تراز پشت هستند ، چیزی که از زمان آیفون ۵s دیده نشده است.

نمایشگر

همه مدل های آیفون۱۴ باید دارای صفحه نمایش ۱۲۰ هرتز LTPO OLED ، حتی نسخه های وانیلی (بیشتر در یک ثانیه) باشند. سری ۱۴ می تواند اولین آیفونی باشد که از ۱۲ مگاپیکسل عبور می کند-Kuo سنسورهای ۴۸ مگاپیکسلی را پیش بینی می کند (با قاب بینایی ۲٫۵ میکرومتر پیکسل). حتی اگر این پیش بینی ها صد در صد درست نباشند ، احتمالاً اپل در حال طراحی مجدد اصلی برای سال آینده است.

مارک گورمن از بلومبرگ

به گفته مارک گورمن از بلومبرگ ، اپل همچنین در حال توسعه یک تلفن جدید سطح پایه است. این باید یک مدل جدید iPhone SE باشد که اوایل سال آینده عرضه می شود. این گوشی ممکن است ظاهر قدیمی و پنل LCD خود را حفظ کند ، اگرچه باید از اتصال ۵G برخوردار باشد (نسل دوم SE تنها تلفن ۴G است که اپل هنوز در فروشگاه خود دارد).

کوپرتینو مینی

انتظار می رود کوپرتینو مینی را از ترکیب ۲۰۲۲ حذف کند و مدل وانیلی بزرگتر ، iPhone 14 Max را جایگزین آن کند. این بدان معناست که تنها دو اندازه وجود دارد – ۶٫۱ اینچ و ۶٫۷ اینچ ، هر یک در تنظیمات وانیلی و Pro موجود است.

البته ، یک سال کامل تا رونمایی از سری آیفون۱۴ باقی مانده است و احتمالاً اپل هنوز در مراحل برنامه ریزی برای آن نسل است و پیکربندی های مختلف را آزمایش و آزمایش می کند. این بدان معناست که هیچ تصمیم طراحی نهایی نیست و ماه ها نخواهد بود.