اخیرا پیش بینی‌ها و گمانه‌ زنی‌های متعددی درباره گوشی جدید هوآوی P40 وجود داشته است. همچنان که به تاریخ رونمایی رسمی در ۲۶ مارس (۷ فروردین) نزدیک می‌شویم، اطلاعات و جزئیات بیشتری درباره این خانواده تازه منتشر می‌شود. روز گذشته تصاویری از بسته بندی منتسب به این گوشی هوآوی در فضای وب منتشر شد. با توجه به این تصاویر افشا شده، به نظر می‌رسد که حداقل برخی از دستگاه‌های گوشی جدید P40 به همراه جعبه هدیه عرضه خواهند شد.

در نمای کلی این بسته بندی می‌توانیم بگوییم که این جعبه سفید رنگ است و همچنین نام برند Leica روی آن خودنمایی می‌کند. این گزارش تازه فقط شامل شکل بیرونی بسته بندی نمی‌شود و همچنین محتویات آن را هم به نمایش می‌گذارد. در حالی که دستگاه اصلی در سمت چپ بسته قرار دارد، به نظر می‌رسد که شارژر مخصوص اتومبیل آن در سمت راست قرار گرفته باشد. در بخش پایین سمت راست هم شارژر Superfast  هوآوی دیده می‌شود. با توجه به این تصاویر حالا می‌دانیم که Superfast  هوآوی ۴۰ واتی (۱۰ آمپر / ۴ ولت) است.

انتظار می‌رود که عملکرد دوربین در این پرچمداران جدید هوآوی خیره کننده باشد. البته هنوز هیچ جزئیاتی در این باره توسط سازنده تأیید نشده است اما با توجه به آنچه که تا به حال منتشر شده است حدس‌هایی می‌زنیم. بدین ترتیب پیش بینی می‌شود که P40 لنزهای اصلی ۵۰ + ۱۶ + ۸ مگا پیکسلی برند لیکا از نوع Ultra Vision داشته باشد. این ترکیب دوربین از امکان بزرگنمایی دیجیتالی تا ۳۰ برابر و همچنین Huawei XD Fusion Engine هم پشتیبانی می‌کند.

گوشی هوآوی P40 Pro به دوربین چهارگانه Leica Ultra Vision مجهز می‌شود و تنظیمات لنزهای آن شامل ۵۰ + ۴۰ + ۱۲ مگا پیکسلی به علاوه حسگر ToF عمق تصویر می‌شود. دوربین تله فوتو در این گوشی پرچمدار از بزرگنمایی بسیار حساس تا ۵۰ برابر پشتیبانی می‌کند.

گوشی سطح بالاتر P40 Pro+ Premium هم احتمالا از دوربین اصلی پنج گانه بهره می‌برد و تنظمیات ماژول آن شامل لنزهای ۵۲ + ۴۰ + ۸ + ۲۰ مگا پیکسلی از انواع استاندارد، پریسکوپ و ToF می‌شود.