برنامه های مذهبی

 1.  برنامه بادصبابرنامه های مذهبی

  برنامه بادصبا برای هر شهر اذان ، طلوع و غروب آفتاب و نیمه شب شرعی را با موذن های مختلف به انتخاب شما اطلاع می دهد .

  این برنامه به ویجت سجده شمار (رکعت شمار) مجهز است که اگر در نماز های خود دچار شک می شوید این ویژگی می تواند برای شما مفید باشد . همچنین برنامه باد صبا دارای ویژگی ذکر شمار است . همانطور که می دانید گفتن اذکار الهی ثواب زیادی دارد که برای گفتن اذکار خاص ماه رمضان برای شمارش اذکار از این قابلیت برنامه باد صبا می توانید کمک بگیرید . یکی دیگر از قابلیت های این برنامه کاربردی قبله نمای آن است.اگر علاقه به اذکار و اعمال خاص روز دارید این برنامه اعمال را به شما اصلاع می دهد . محیط برنامه هم محیط زیبایی است و می توانید فضا را تغییر دهید .یکی از مهمترین ویژگی های اپلیکیشن بادصبا  تقویم است که در آن مناسبت های ملی و مذهبی را به شما به نمایش می گذارد . در کل بادصبا یک برنامه کامل و جامع است که ویژگی های دیگری را مانند استعلام قبض برق و آب و گاز و رزور بلیط را دارا است .

  یکی دیگر از خصوصیات خوب اپلیکیشن تقویم است که در آن مناسبت های مذهبی و ملی را به شما نمایش می دهد بنابراین با یک برنامه جامع و کامل روبرو هستید که هم کار اذان گویی را برای شما میکند، هم تقویم هست و در عین حال ویژگی دیگری نیز در آن موجود است که استعلام قبض برق، آب و گاز می باشد، همچنین اگر اهل مسافرت هستید میتوانید بلیط هواپیما و قطار نیز با ان رزرو کنید

 2. قرآن حبل المتینبرنامه های مذهبی

  این اپلیکیشن ، یک قران صوتی جامع و کامل است که تمامی سوره ها را به همراه متن عربی، تفسیر و ترجمه گویای فارسی و البته انگلیسی در اختیار شما قرار می دهد. همچنین می توانید جهت تلاوت با صدای قاری دلخواه خود از میان قاریان برجسته ایران ، قاری مورد نظر خود را پیدا رده و قرآن را با صدای قاری مورد نظر خود گوش دهید ف همزمان با گوش دادن با آیات می توانید متن آیه به همراه معنای آن را مشاهده کنید .

  جهت استفاده راحت تر از برنامه می توانید از قلم هوشمند قرآنی که در برنامه طراحی شده است کمک بگیرید و اصطلاحا خط را گم نکنید . برنامه قرآن حبل المتین دارای تفسیر گویای استاد قرائتی و ۷ تفسیر دیگر می باشد .

  این اپلیکیشن کاربردی دارای صوت۲۷قاری و ۲۵ ترجمه کننده فارسی و ترجمه گر گویای انگلیسی هست که یک ویژگی بسیار عالی برای این برنامه است.

  این برنامه امکان ختم گروهی و شخصی قرآن به همراه برنامه ریزی دقیق را دارد . برای ختم شخصی قرآن می توانید تاریخ شروع و پایان ختم را مشخص کنید . همچنین می توانید برای انجام تکالیف از قابلیت یاد آور این برنامه کمک بگیرید .

 3. مفاتیح صوت باب النعیم

  برنامه های مذهبی

  این برنامه ‘بهترین اثر مبلغ و مروج اسلام’ در چهارمین جشنواره بین المللی رسانه های دیجیتال تهران در سال ۸۹ است . در برنامه مفاتیح باب النعیم

  ، کلیات مفاتیح الجنان که نوشته شیخ عباس قمی می باشد باقابلیت ارائه کلیات مفاتیح الجنان به همراه ترجمه و صوت و امکان استفاده از صوت چند مداح برای ادعیه و زایارات معروف می باشد . همچنین این برنامه می تواند متن و ترجمه را همزمان برای شما به نمایش بگذارد و این امکان را به شما می دهد تا بتوانید در ختم ذکر آنلاین شرکت کنید . جستجو در متن و ترجمه و عناوین فهرست هم یک ویژگی خوب برای این برنامه به شمار می رود .

  همچنین می توانید جهت دسترسی سریع تر از نمایش اطلاعات در دسته بندی های مجزا کمک بگیرید . اپلیکیشن مفاتیح صوت باب النعیم اعمال روزانه را مطابق با تقویم قمیری به شما اطلاع میدهد . شما می توانید در این برنامه اطلاعیه و اخبار آنلاین را دریافت کنید و می توانید به صورت نامحدود در متن یادآوری درج کنید.امکان ایجاد فهرست شخصی از ادعیه و زیارات را هم این برنامه برای شما فراهم کرده است .

 4. برنامه اذان گو (رایمون)برنامه های مذهبی

  همانطور که از اسم این برنامه پیداست . این اپلیکیشن یکی از بهترین برنامه ها برای اطلاع از زمان اذان و مناسبت های مذهبی است . از ویژگی های این برنامه می توان به اوقات شرعی بیش از ۱۱۰۰شهر به همراه امکان استفاده از موقعیت یابی اختصاصی اشاره کرد .این برنامه امکان بخش اذان  با صدای موذن های برتر و همچنین امکان انتخاب اذان دلخواه از حافظه دستگاه را دارد . شما با این اپلیکیشن می توانید زمان طلوع و آفتاب و نیمه شب شرعی را یادآوری کنید . این برنامه ویژگی دارد که توسط سه گوینده با صدا های مختلف ، نمایش و اعلام زمان باقی مانده تا وقت شرعی بعدی را به شما خبر می دهند . یکی دیگر از ویژگی های این برنامه کاربردی می توان به پخش قرآن ، دعا و مناجات قبل وبعد اذان ، بعضی از ادعیه و زیارات معروف ، یادآور نماز شب ، مناسبت های تقویم رسمی و غیر رسمی ، ذکر شمار و … اشاره کرد.

 5. برنامه اذان گو (دفتر نشر معارف)برنامه های مذهبی

  این برنامه هم یک اپلیکیشن با ویژگی  پخش اذان و تقویم و یادآوری ها با پشتیبانی از زبان های فارسی ، عربی ، انگلیس و روسی است . یکی از ویژگی های عالیه این برنامه این است که کاملا رایگان و بدون تبلیغ است . شما همچنین می توانید این برنام را آفلاین اجرا کنید و از آن استفاده کنید . این برنامه قابلیت انتخاب موذن را دارد ، این اپلیکیشن نیز می تواند با امکان قبله نما و مکان نما به شما کمک کند .

 6. معجزه

  برنامه های مذهبی

  اپلیکیشن معجزه یک اپلیکیشن قرآنی رایگان می باشده که با آن می توانید قرآن را با ترجمه و صدای گویندگان فارسی و انگلیسی گوش دهید . در برنامه معجزه صوت گویندگان به نام ایران قرار دارد . از دیگر ویژگی های این برنامه می توان به قبله نما، امکان جستجوی سوره ها ، نشانه گذاری سوره ها و آیات و کلی ویژگی های کاربردی دیگر اشاره کرد .

 7. قرآن مبین+تفسیر روان البرهانبرنامه های مذهبی

  یکی ازبهترین برنامه های قرآنی برای علاقمندان به تفسیر قرآن برنامه قرآن مبین می باشد که شامل متن قرآن و ترجمه فارسی همراه با تفسیر روایی البرهان است . ویژگی های این برنامه شامل امکان جستجو و نشانه گذاری متعدد ، انتخاب سایز قلم ، نمایش میزان قرائت شده از قرآن و باقی مانده از جزء ، دسترسی به جزء مورد نظر و دستیابی به آخرین مطالعه است .

 8. وصالبرنامه های مذهبی

  ‏می توان گفت اپلیکیشن وصال جامع ترین برنام مداحی است و با رابط کاربری زیبا و منحصر به فرد همراه با دسته بندی منظم و دسترسی آسان به نوا ها یکی از بهترین برنامه های مذهبی و دارای فروشگاه محصولات متنوع فرهنگی است.برنامه وصال دارای ویژگی ها و امکانات زیادی می باشد و برای علاقه مندان به محتوای مذهبی و فرهگی می تواند مفید باشد .