Logitech بیش از دو دهه سابقه درخشان در ساخت فرمان های گیمینگ دارد و در حال حاضر که همه منتظر عرضه کنسول های نسل جدید هستند این شرکت نیز از فرمان جدید خود یعنی G923 رونمایی کرد . G923 نسبت به G920 پیشرفت چشمگیری داشته ، از چرم دوخته شده دور فرمان تا پدال های فلزی با کیفیت و طراحی خوب دکمه های روی فرمان که از طریق اپلیکیشن Ghub قابل شخصی سازی است .

لاجیتک - فرمان مسابقه - گیمینگ - علاالدین - پاساژ علاالدین - G923

ویژگی جدید دیگر TrueForce است که با هماهنگ کردن فشار وارد شده به فرمان با فیزیک بازی باعث طبیعی تر شدن حس رانندگی می شود . این ویژگی توسط موتوری که در درون فرمان قرار گرفته اجرا می شود ، چراغ LED دور موتور و همینطور دکمه گزینش ۲۴ تایی از ورژن قبلی فرمان که مخصوص Ps4 بود روی G923 به صورت استاندارد وجود دارد.

در زمان رونمایی فقط ۴ بازی با ویژگی های این فرمان سازگار هستند ( Grid 2019 – Assetto Corsa Competizione – Gran Turismo Sport – iRacing ) طرفداران بازی های شبیه ساز مسابقات باید خوشحال باشند که ویژگی TrueForce به این فرمان اضافه شده زیرا باعث بهتر شدن حس رانندگی می شود و در نتیجه رکورد بهتری برای ان ها به ارمغان می اورد .

لاجیتک - فرمان مسابقه - گیمینگ - علاالدین - پاساژ علاالدین - G923

بسته به شرایط بازی کاربران می توانند از قابلیت چرخش ۹۰۰ درجه ای فرمان استفاده کنند . حس وحال ترمز گرفتن ، حرکت در پیچ ها و رانندگی روی سطوح مختلف از همیشه بهتر منتقل می شود . کمترین تغییر روی پدال ها صورت گرفته است اما همچنان سفت و محکم هستند و حس خوبی را منتقل می کنند، امیدواریم که در اینده Logitech بتواند بهترین هماهنگی را بین پدال ها و فرمان بوجود بیاورد بدون اینکه قیمت دستگاه را افزایش دهد در هر صورت پدال ها و فرمان محکم و راحت هستند و می توانید از ان ها برای طولانی مدت استفاده کنید.

قیمت ۴۰۰ دلاری G923 برای خیلی ها گران به حساب می اید و اگر برای بازی ریسینگ Arcade به دنبال فرمان میگردید بهتر است به سراغ گزینه های دیگر بروید ولی اگر برای بازی های شبیه ساز حرفه ایی مسابقات می خواهید G923 بهترین گزینه برای شماست .