مارک گورمن از بلومبرگ

مارک گورمن از بلومبرگ اخبار نگران کننده ای را برای طرفداران ساعت های هوشمند اپل به اشتراک گذاشت . نسل جدید با تاخیر ناشی از مشکلات تولید مواجه شد. اما شاید آنقدرها هم بد نباشد که تحلیلگران مینگ چی کو در آخرین یادداشت، به سرمایه گذاران گزارش داده اند که مشکلات محصولات اپل حل شده است.

انتظار نداشته باشید…

با این حال ، انتظار نداشته باشید که بخواهید یک روز پس از رونمایی( ۱۴سپتامبر) خرید کنید. به گفته این تحلیلگر ، تولید اپل از اواسط سپتامبر آغاز می شود و مدتی طول می کشد تا کارخانه ها محصولات اپل را به فروشگاه ها توزیع کنند. زمانبندی تولید انبوه دو هفته عقب افتاده است ، بنابراین انتظار می رود حمل و نقل از اواخر سپتامبر آغاز شود.

اپل واچ سری 2
اپل واچ سری ۲

پنل OLED G6 جدید

پنل OLED G6 جدید به دلیل مشکلات تولید مقصر شناخته می شود. این نوع ورژن جدیدی است که محصولات اپل قبلاً از آن استفاده نکرده است .همچنین با طراحی کابل جدید و فرایند جدیدی ارائه می شود که می تواند دوام را افزایش دهد. همچنین تصور می شود که تولید پنل های G6 آسان تر و ارزان تر است. به عبارت دیگر ، این سردردها ارزش تاخیر را دارند.

به گفته کو

به گفته کو ، Luxshare 70 درصد از واحدهای Apple Watch Series 7 را مونتاژ می کند و قبل کسانی که از Foxconn می آیند آماده خواهند بود. تحلیلگر پیش بینی می کند که سری ۷ تا پایان سال ۱۴ تا ۱۶ میلیون دستگاه عرضه خواهد کرد. در نهایت به شایعات اندازه های بزرگتر (۴۱ و ۴۵ میلی متر) و حاشیه های باریک تر برای نمایش بزرگتر اعتقاد دارد.

در نتیجه

باوجود پیشرفت‌های خوبی که در دنیای ساعت‌های هوشمند صورت گرفته و به‌خصوص اپل در این زمینه بسیار خوب کار کرده است هنوز تا به بلوغ رسیدن این دستگاه‌ها راه زیادی در پیش روی کمپانی‌هاست. به‌جرئت می‌توان گفت که اپل واچ و به‌خصوص اپل واچ سری ۲ یکی از بهترین ساعت‌های هوشمند از نظر کارایی و عملکرد است، اما از نظر طراحی نمی‌توانیم نمره قابل قبولی به آن بدهیم و در مقابل ساعت هوشمندی مانند هوآوی واچ، که ظاهری بسیار لوکس دارد، حرف زیادی برای گفتن ندارد.