سلام امروز در خدمت شما هستیم با بررسی اپلیکیشن کرفس که یک اپ ایرانی هست و قابلیت داردشما را تا رسیدن به وزن ایده آلتان همراهی کند.

مقدمه :

اگر دغدغه برای یافتن یک اپلیکیشن خوب در جهت سلامتی و تندرستی خود با قابلیت های زیاد دارید، ما به شما برنامه کرفس را که یک برنامه با منوی فارسی هست را به شما پیشنهاد می کنیم .

اگر شما از رژیم های بی تاثیر و ورزش های غیر اصولی و بی برنامه خسته شده اید با این اپلیکیشن می توانید هم ورزش و رژیم غذایی مناسب با قد و وزنتان دریافت کنید .

این اپ کاربردی برای سیستم عامل های Android ارائه شده است و از لحاظ کیفیت می توان آن را از برنامه های خوب و کابردی با منوی فارسی دانست

راه اندازی و نصب :

برای استفاده از این برنامه می بایست  ابتدا در آن ثبت نام کرده، برای ثبت نام در این اپ می بایست اطلاعاتی از قبیل وزن ، قد ، جنسیت و تاریخ تولدتان را وارد کرده سپس می توانید به سری اطلاعات سلامتی در رابطه با خود دست پیدا کنید.

در ادامه پس از ورود به برنامه اطلاعاتی از قبیل کالری و میزان فعالیت لازم برلای شما متناسب با قد و وزن شما به شما ارائه می شود.

امکانات داخل اپلیکیشن :

از امکاناتی که این برنامه به شما می دهد این است که با استفاده از گزینه بیشتر در منوی غذاها می توانید رژیم غذایی با علاقه خودتان را انتخاب کنید و در انتخاب هر کدام از غذاها ، هر واحد از  آن را بر حسب کالری به شما ارائه می دهد ، یکی از امکانات جالب دیگر این اپ را می توان منوی باز و متنوع از غذاهای ایرانی و خارجی که در خود جای داده اشاره کرد .

*اگر غذایی مورد علاقه شماست با اضافه کردن آن به منوی مخصوص خودتان محاسبه کالری دقیق آن غذا را از طریق خود اپلیکیشن می توانید دریافت و رژیم غذایی دلخواهتان را بوجود بیاورید.

ثبت اطلاعات تحرکی :

در قسمت دیگر با استفاده از منوی افزودن ورزش می توانید از فعالیت هایی که در طی روز داشته اید ، گزارشی داشته و آن را با دیگر دوستان خود به اشتراک بزارید و به دلیل داشتن قابلیت تقویم می توانید یک گزارش کلی از فعالیت های خود داشته باشید

گزارش دقیق از فعالیت ها :

در قسمت دیگر برای آنکه بینید چه مقدار ورزش یا مصرف کالری داشته اید با لمس آیکون سه خطی در بالای صفحه مقدار فعالیت خود و کالری مصرفی خود را مشاهده کنید .

یک برنامه هدف گذار :

ممکن است  شما برای رسیدن به تناسب اندامتان و رسیدن به وزن ایده آلتان هدفی داشته باشید ، با استفاده از آیتم هدف گذاری می توانید بهتر و با هدف تر به مسئله تناسب اندامتان رسیدگی کنید .

.

مربی شخصی و همراه :

دسترسی به یک مربی برای شما ممکن است مقدور نباشد و یا هزینه آن برای شما زیاد باشد، شما می توانید با پرداختی  کم تر نسبت هم برنامه غذایی و هم برنامه ورزشی مناسب با قد و وزن خود نیز دریافت کنید و آن را اجرا کنید ، نکته جالب دیگر این است که اگر شما نسبت به دستور پخت غذا های داخل رژیم تان بی اطلاع هستید این اپ به شما با داشتن دستور پخت غذا هایی که ارائه کرده در پختن غذا به شما کمک می کند .

جمع بندی :

نقاط مثبت :

نمایش گزارش ماهانه و روزانه

ارائه تمرینات ورزشی

منوی متنوع غذاهایی که در داخل آن وجود دارد

دستور پخت غذاهایی که ارائه کرده است

اطلاع از مقدار کالری مصرف شده

نقاط ضعف :

نداشتن نسخه IOS و نداشتن دسترسی رایگان به امکانات داخل اپلیکیشن