رونمایی ایرپاد جدید

اپل در کنفرانس مهر ماه خود از ایرپاد نسل سوم خود رونمایی کرد. طراحی این دستگاه خیلی به طراحی ایپاد پرو اپل شبیه بود و تنها تفاوت آن از نظر طراحی با ایرپاد پرو در سری های پلاستیکی است که این دستگاه فاقد آن است. اپل ایرپاد نسل ۳ را با باتری دهی ۶ ساعتی عرضه کرد نسبت به مدل پرو بهبود ۱.۵ ساعته دارد. همچنین این دستگاه از  Spatial audio اپل پشتیبانی می کند و ضد آب نیز است. برتری مدل پرو نسبت به نسل ۳ در نویز کنسلیشن آن است. بعد از معرفی این مدل در رویداد مهر ماه تفاوت نسل ۳ با مدل پرو خیلی کاهش یافت. از این رو اپل باید به دنبال مدل پرو بعدی خود باشد.

تصویرها

ساعاتی پیش عکس های جدیدی از ایرپاد پرو ۲ منتشر شده است که طراحی احتمالی آن را نشان می دهد. تاکنون ما رندر های زیادی را از این دستگاه ندیده بودیم. اما این عکس ها را می توان به عنوان اولین عکس های منتشر شده از ایرپاد پرو نسل بعدی در نظر گرفت. نکته جالب درباره این عکس ها محل های قرارگیری اسپیکر در پایین کیس شارژ است که عجیب است! محل قرار گیری اسپیکر در پایین کیس شارژ ایرپاد نسل بعدی به این معنی است که ما می توانیم منتظر پخش صدا از کیس شارژ ایرپاد پرو باشیم. 

طرح های مفهومی

گرچه این موضوع خیلی به دور از ذهن است و به احتمال زیاد این عکس ها و طرح های مفهومی هرگز به واقعیت نخواهد پیوست. اما در خیلی از موارد هم ما شاهد به واقعیت پیوستن این طرح های محال بودیم و بعد از آن تکنولوژی جدیدی را در محصولات اپل شاهد بودیم.

همچنین در کنار کیس شارژ اپل واچ نیز ما شاهد قطعه فلزی هستیم که هنوز معلوم نیست دقیقا این قطعه چیست؟! گرچه می توان حدس زد که محل نصب بند به ایرپاد پرو است. درباره ظاهر خود ایرپاد ها نیز می توان به این موضوع اشاره کرد که کمی طراحی آن فشرده تر شده است. 

اطلاعات دقیق

فعلا به جز این دو عکس اطلاعات دقیق تری از طراحی ایرپاد پرو مکس و مشخصات آن نداریم. اما با توجه به نزدیک تر شدن ویژگی های ایرپاد نسل ۳ به ایرپاد پرو باید شاهد ویژگی های جدیدی در ایرپاد پرو نسل بعدی باشیم. چرا که این تفاوت ها است که ارزش خرید مدل پرو را برای کاربر ها بیشتر می کند. ویژگی هایی مانند نویزکنسلیشن دقیق تر با مدل های مختلف و شارژ دهی بهتر و صدای قوی تری می توانند بخشی از این ویژگی ها باشند.

نظر شما درباره ایرپاد پرو بعدی اپل چیست؟ آیا با توجه به نسل سوم ایرپاد ارزش خرید خود را حفظ خواهند کرد یه خیر؟ اگر شما هم از ایرپاد پرو استفاده کرده اید، تجربه کاربری خود را با ما به اشتراک بگذارید.