سلام

برای اون دسته از علاقه مندان به ساخت ویدیوهای خلاقانه و جدید امروز قصد داریم برای شما این اپلیکیشن رو که هم برای اندروید و هم برای iOS هستش رو معرفی و بررسی کنیم پس با ما همراه باشید .

FX Master

 

خوب همونطور که در ابتدا گفتم این برنامه برای اون دسته از علاقه مندان به ساخت ویدیو های خلاقانست که بیش از ۸۵۰ افکت ویدیویی رو درون خودش جا داده .

این اپ توسط Fx master Lab  ارائه شده ، که ابتدا در سال ۲۰۱۹ معرفی شد ولی برای امسال ، از تنوع بیشتری برخورداره و دست شما سازندگان بازه از این رو شما در ساخت و افکت گذاری راحت هستید .

برنامه برای شما قادره ویدیو های افکت دار با قابلیت Hd و Full Hd بسازه و از لحاظ خروجی ویدیوهای با کفیتی رو داشته باشین.

 

از لحاظ اعمال فیلترهای ویدیویی این برنامه هم برای گوشی هایی که قابلیت AR دارند یا برای گجت های معمولی افکت های متنوعی درون خودش جای داده .

یکی دیگه از ویژگی های جالب این برنامه داشتن حالت Real Time برای ثبت افکت ها بروی فیلم هاتون هست که شما از این بابت می تونید ویدیوهایی داشته باشید که از لحاظ پخش صدا و تصویر کیفیت خوبی دارن .

در هنگام ساخت ویدیو ، برای اینکه بتوانید از افکت ها استفاده کنید و روی ویدیوتون اجرا کنید باید اینترنت دستگاهتونو روشن کنید و افکت ها رو دانلود کنید و بعد از دانلود ، درون هر کدوم از افکت ها راهنمایی وجود داره که به شما کمک می کنه تا طبق دستور العمل بتونید ویدیوی خوبی بسازید که این مورد از نکات مثبت و خوب این برنامست .

برای استفاده از آیتم های این برنامه ، شما باید پرداخت درون برنامه ای داشته باشید که خود این مورد کمی برای ما ایرانیا نشدنیه ولی قابل حله چون برای رفع این موضوع میشه از گزینه ( Ads ) استفاده کرد و افکت مورد نظرو برای مدت کوتاهی داشته باشید .

این برنامه در اپ استور و گوگل پلی امتیاز های بالایی رو به دست آورده که خوده این موضوع می تونه دلیلی برای دانلود این برنامه باشه .

از نکات مثبت این برنامه تنوع بسیار زیاد و کیفیت پخش بالا بعد از ضبط و از نکات منفی پرداخت درون برنامه ای هستش که این مورد هم آن چنان به چشم نمی آید .