سلام به دوست داران اپلیکیشن و برنامه های کابردی در دنیای گوشی های هوشمند ، امروز خدمت شما هستیم با یکی از اپلیکیشن های شخصی سازی در زمینه استیکر به نام  (Bitmoji)

تا حالا شده که بخوای استیکری بفرستی ولی مورد علاقت نباشه؟ یا بر اساس اون محتوایی که بخوای نباشه و نتونی حستو به خوبی منتقل کنی یا علاقه مند به این باشی از ظاهر خودت استیکر های کارتونی  درست شه؟

خوب پیشنهاد می کنم این اپ رو حتما امتحان کنید و در کنارش اسنپ چت هم داشته باشین که کلی قابلیت های جالب رو بتونین همزمان در این دو برنامه داشته و از اون استفاده کنید.

برای ساخت یه استیکر از چهره خودتون این اپ نیاز به استفاده از دوربین گوشی خودتون داره و برای داشتن آواتاری خوب از چهره خودتون باید نورکه در اون ازچهرتون عکس برداری میکنین به اندازه کافی روشن باشه ، زمانی که آواتارتون درست شد و شما از اون لذت نبردین میتونین اونوعوض کنین و یکی دیگرو انتخاب کنین .

قسمت دیگه شما به آرشیوی بزرگ از استیکر ها دسترسی پیدا می کنید که میتونید هر کدوم از اونهارو که می خواید انتخاب و ازش استفاده کنید.

اگه دوست داشته باشین میتونید استکیری که خودتون شخصی سازی کردین رو به انتخاب خودتون براش لباس یا اکسسوری بردارید ، رنگ پوستشو خودتون انتخاب کنین و یا اونو در زمینه خاصی مثل تم اسپرت یا تعطیلات خاصی یا هر موقعیت دیگه طراحی کنین و اونو به نام خودتون ثبت کنید.

 

bitmoji

از اونجا که این اپ یکی از برنامه های همراه با اسنپ چت هست میتونید استیکرهاتونو بروی عکس هایی که میگیرید داخل اسنپ چت قرار بدین یا اونو به صورت ۳ بعدی در اسنپ چت قرار بدین .

 

رابط کابری این برنامه به طوری طراحی شده که همگی بتونن از این اپ استفاده کنن و ازش لذت ببرن امیدوارم از این نوشته لذت برده باشید.

قابل نصب بروی تمامی ورژن های اندروید

قابل نصب روی IOS 10 به بالا