یکی از کاربران معروف یوتیوب در روزهای اخیر اقدام به انتشار ویدیویی از گران‌قیمت‌ترین گوشی آیفون جهان کرده است. این گوشی هوشمند آیفون  پرو از جنس طلا با جزئیات الماس ساخته شده است.

این نسخه iPhone  Pro Solarius Zenith از Caviar است. Caviar کمپانی معروفی در این زمینه شناخته می‌شود تخصصش ساخت نسخه‌های لوکس از گوشی‌های هوشمند لا استفاده از سنگ‌ها و نگین‌های گران قیمت است. قیمت استاندارد برای نسخه سطح پایین این مدل لوکس برابر با صد هزار دلار است.

آیفون-گوشی-گوشی جدید-قیمت گوشی-علاالدین-پاساژ علاالدین

اما آنچه این مدل را استثنایی کرده، استفاده از یک الماس زرد در پنل پشتی آن به همراه چندین الماس سفید دیگر است. علاوه بر این باید به روکش طلای ۲۴ عیار برای دستگاه هم اشاره کنیم. همچنین ایرپاد پرو و شارژر پرسرعت در جعبه اصلی این مدل موجود است.

نام این مدل به خوبی نشان می‌دهد که Caviar برای طراحی آن از کهکشان الهام گرفته است. طراحی چرخان پشت پنل دستگاه هم سمبلی از زندگی ابدی است که خورشید به زمین ارزانی می‌کند. کمپانی Caviar تضمین داده که در ساخت این مدل از مواد معدنی استفاده کرده است که از فضا به زمین پرتاب شده‌اند. درواقع قطعاتی که از مریخ و ماه به زمین پرتاب شده‌اند در ساخت این مدل به کار گرفته شده و کارشناسان روسی هم این موضوع را تأیید کرده‌اند.