Mario Kart Tour

سلام خدمت همراهان همیشگی علائدین امروز در خدمت شما هستیم با معرفی بازی نوستالوژیک به نام (Mario kart tour ) از همون بازی های دوران بچگی هامون که حداقل یه بار اسمش یا خوده بازی رو انجام دادیم .

حالا این بازی بروی گوشی های شما آورده شده است تا بتوانید از آن لذت ببرید و به نوعی به خاطرات گذشته و شیرین  برگردید.

این بازی از شرکت محبوب Nintendo ارائه شده که همگی با این شرکت آشنایی کافی رو داریم و زمانی که اسم این شرکت آورده می شود یاده بازی های خاطره انگیز این شرکت میافتیم وفکر نمی کنم نیازی به توضیحات بیشتر باشه.

سبک بازی Racing  یا همون مسابقه ای هست که شمارو برای یک بازی با هیجان آماده می کند تا بتوانید مهارت های خود را در مسابقات رانندگی با دیگر افراد به صورت آنلاین به چالش بکشید.

تو این بازی شما می توانید کاراکترهای زیادی رو انتخاب کنید و با ویژگی های منحصر به فرد هر شخصیت دیگران رو به چالش بکشید

از هیجان های این بازی باکس هایی است که به شما داده می شود تا با استفاده از آن ها دیگر بازیکن ها رو منهدم کنید و جلو تر بروید یا با استفاده از مهارت های خودتون راه های مخفی داخل بازی را پیدا کنید تا از دیگران جلو بیافتید و نفر اول شوید

براساس امتیاز نهایی، ستاره هایی را دریافت می کنید که بلیط باز شدن کاپ های بعدی هستند. به همین خاطر اگر نتوانستید حداقل خواسته کاپ بعدی را برآورده کنید، مجبور به تکرار دوباره مسابقات می شوید. البته در این بین ماموریت های هفتگی هم می توانند به شما کمک کنند و تاحدودی کمبود ستاره هایتان را جبران کنند. خبر خوب اینکه بازی سیستم انرژی یا محدودیت تعداد دفعات بازی ندارد و شما به صورت نامحدود می توانید در مسابقات شرکت کنید.

 

برای حالت رانندگی دو نوع سیستم مختلف درنظر گرفته شده. یکی دستی و دیگری با استفاده از ژیروسکوپ یا سنسورهای موبایل. سیستم دستی بازی نامفهوم است و حتی بعد از مدتی بازی کردن، باز هم نمی توان متوجه شد که دقیقا و به چه میزانی باید صفحه را لمس کرد تا یک دور صحیح زده شود. سیستم ژیروسکوپ با وجود بهتر بودن و مشخص تر بودن نسبت به سیستم دستی، باز هم به شدت کند است و برای یک بازی ریسینگ به هیچ عنوان طراحی مناسبی ندارد.

سراسر بازی پر از رنگ های نشاط آور و هیجان کافی برای لذت بردن از آن وجود دارد و میتواند شما را سرگرم این بازی کند .

پردازنده خاصی نیاز ندارد

حجم بازی : ۱۳۱مگابایت

امتیاز بازی :۴* از*۵ بوده

۱ بازی کاملاً آنلاین است و برای اجرای صحیح آن ممکن است نیاز به تغییر IP داشته باشید.
۲ برای ورود به بازی یک اکانت Nintendo لازم است.
۳ نسخه مود شده ای برای این بازی وجود ندارد. لطفاً از پرسیدن سؤال در این مورد خودداری کنید.